.

ساخت سریال «پرستاران» متوقف شد

آکاایران: ساخت سریال «پرستاران» متوقف شد

آکاایران: تصویربرداری مجموعه «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید و تهیه کنندگی داوود هاشمی ناگهان متوقف شد.

یک منبع آگاه از توقف این سریال به «صبا» خبر داد و عنوان کرد علت این توقف، کامل نبودن فیلمنامه و رفع نقایص آن است.

 

به گزارش آکاایران: سریال «پرستاران» در 52قسمت 45 دقیقه ای به سفارش مرکز امور نمایش سیما و مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید می شود. این مجموعه در بهمن ماه و ایام دهه فجر از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. عمده این سریال در بخش اورژانس بیمارستان نورافشار تصویربرداری خواهد شد.

  

در خلاصه داستان «پرستاران» آمده است: داستان های این سریال در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است. ضمن این که هر قسمت شامل یک داستان فرعی است که با کاراکترهای ویژه ای اتفاق می افتد و بعد پایان می یابد. داستان مجزا و اپیزودیک نیست ولی کاراکترهای ثابتی دارد که تا پایان هستند و قصه های اصلی و ثابت در ارتباط با کاراکترهای اصلی هم وجود دارد. علاوه بر این ها در هر قسمت یک داستان به صورت مستقل اتفاق می افتد و تمام می شود.

 

علیرضا افخمی که نویسندگی سریال «پرستاران» را نیز برعهده دارد، سریال های «او یک فرشته بود»، «تب سرد»، «پنجمین خورشید»، «عملیات125»، «پنج کیلومتر تا بهشت» را کارگردانی کرده است و نگارش فیلمنامه سریال های «اغما»، «روز حسرت» و... در کارنامه او دیده می شود. داوود هاشمی نیز تهیه کننده سریال های «پنج کیلومتر تا بهشت»، «خداحافظ بچه» و «پنجمین خورشید» و... بوده است.

 

بازیگران این مجموعه عباتند از: فاطمه گودرزی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، عاطفه رضوی، سیاوش خیرابی، مهوش صبرکن، فریبا نادری، مهدی صبایی، میرطاهر مظلومی، حسن اسدی، حسین سلیمانی، ایمان باقری، مریم یوسف و...

 

عوامل سریال نیز عبارتند از، نویسنده: علیرضا افخمی، کارگردانان: علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید، ناظر کیفی: سیدمجید میرمیران، تهیه کننده: داود هاشمی، دستیار اول کارگردان: اکبر نصیری، مدیر برنامه ریزی: مهدی آقایی، منشی صحنه: پریسا افخمی، دستیار تهیه کننده: سیدحسن جعفری، مدیر تولید: مجید بذرپاچ، مدیر تدارکات: محمد جمشیدی، مدیر تصویربرداری: ابراهیم غفوری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، چهره پرداز: مجید اسکندری، تدوین: افسانه افخمی، صداگذاری: امیرحسین صادقی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: رایان جعفری و پوریا هنرمند، مدیر روابط عمومی: الهام رضایی.

 

 


4.25

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات