.

آکاایران: خودکشی کردن لیزا لین مسترز

جسد «لیزا لین مسترزآکا ایران بازیگر زن سریال های «دختر سخن چینآکا ایران و «بتی زشتهآکا ایران، توسط یکی از کارکنان هتلی در پرو پیدا شد.

به گزارش آکاایران: هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی که برای سفری کاری در زمینه مدلینگ به پرو رفته بود، در هتل محل اقامت خود خودکشی کرد.
یکی از کارکنان هتل «نوو موندوآکا ایرانی لیما، روز پنج شنبه جسد این زن را در کمد اتاقش کشف کرد. گفته می شود «مسترزآکا ایران از افسردگی رنج می برده است.

خودکشی کردن لیزا لین مسترز بازیگر آمریکایی

آکاایران: خودکشی کردن لیزا لین مسترز بازیگر آمریکایی

در اتاق او، دو نامه که در آن به بیماری روحی او اشاره شده و قرص های دیازپام و ضدافسردگی پیدا شده است. این بازیگر در سریال های دیگری همچون «نظم و قانونآکا ایران و «زنان استپ فوردآکا ایران هم ایفای نقش کرده بود.

«لیزا لین مسترزآکا ایران متولد نبراسکا و بزرگ شده ی کارولینای شمالی بود. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه به کار گزارشگری خبر پرداخت. او سپس به عنوان مدل راهی نیویورک شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا گرفت. با این حال فعالیت های روزنامه نگاری خود را ادامه نداد و در عوض به حرفه بازیگری و نویسندگی روی آورد.

«مسترزآکا ایران در سال ۱۹۹۸ در فیلم «محاصرهآکا ایران روبروی «بروس ویلیسآکا ایران و «دنزل وانشگتنآکا ایران درخشید. او در «بتی زشتهآکا ایران نقش مدیر موزه و در «زنان استپفوردآکا ایران نقش «کارول وین رایتآکا ایران را در کنار «نیکول کیدمنآکا ایران بازی کرد. «نظم و قانونآکا ایران و «دختر سخن چینآکا ایران هم از دیگر کارهای این هنرپیشه آمریکایی هستند.

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات