کلاه قرمزی 96 از شایعه تا واقعیت / ساخت این برنامه محبوب قطعی نشده است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلاه قرمزی 96 از شایعه تا واقعیت / ساخت این برنامه محبوب قطعی نشده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


کلاه قرمزی 96 از شایعه تا واقعیت / ساخت این برنامه محبوب قطعی نشده است
,[categoriy]

آکاایران: کلاه قرمزی 96 از شایعه تا واقعیت / ساخت این برنامه محبوب قطعی نشده است

آکاایران: پخش مجموعه کلاه قرمزی در نوروز سال 96 در شرایطی که 5 ماه تا فرودورین ماه زمان باقی مانده هنوز در هاله ای از ابهام است.

به گزارش  میزان، براساس اعلام شبکه دو سیما، درخصوص پخش  در نوروز 1396 صحبت هایی صورت گرفته اما تاکنون هیچ چیز قطعی نشده است.

 

به گزارش آکاایران: چندی پیش حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی در گفت و گو با میزان از احتمال پخش این مجموعه در نوروز 96 و یا ساخت فیلم سینمایی کلاه قرمزی سخن گفته بود که قطعی شدن آن را منوط بر نتیجه جلسه خود با شبکه دو سیما دانست.

 

حال باید دید که آیا تهیه کننده کلاه قرمزی طی جلساتی که با شبکه دو سیما خواهد داشت نتیجه آن موجب ساخت و پخش سری جدید کلاه قرمزی این عروسک محبوب بزرگترها و کودک و نوجوانان در نوروز 96 می شود یا خیر.

 


4.85

منبع :

کلاه قرمزی 96 از شایعه تا واقعیت / ساخت این برنامه محبوب قطعی نشده است گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات