.
loading...

آکاایران: بعد از چندی چارمز بازیگر زن فیلم های خاص اینبار پیکسی فاکس مدل مشهور فیلم های مستهجن به تهران آمده است.

 به گزارش فرارو، این دو بازیگر فیلم های متسهجن به فاصله کمتر از 4 ماه به تهران آمده اند تا از خدمات درمانی و جراحی پلاستیک پزشکان زبردست ایرانی با قیمتی بسیار ارزان بهره مند گردند.

 

جراحی پلاستیک کمرباریک ترین زن جهان در ایران!

آکاایران: جراحی پلاستیک کمرباریک ترین زن جهان در ایران!

 

به گزارش آکاایران: در مرداد ماه سال جاری، چندی چارمز، بازیگر فیلم های خاص به تهران آمده بود تا بینی خود را جراحی کرد. حضور این بازیگر در ایران منجر به واکنش های گسترده ای شد و کار به طرح سوال خبرنگاران از مسئولان وزارت امور خارجه نیز رسید. 

 

این بار نیز دوباره این ماجرا تکرار شد و مدلی زن، مشهور به پیکسی فاکس به تهران آمد تا بینی خود را جراحی کرد.

 

پیکسی فاکس در ویدئویی که آن را در یوتیوب قرار داده است از مهمان نوازی ایرانیان تشکر می کند. این بازیگر صفحات مجازی خود را از حالت عمومی به خصوصی درآورده است. اقدامی که چندی چارمز نیز پس از سفر به ایران و اطلاع ایرانیان از این اقدام او صورت گرفت.

 

پیکسی فاکس در ایران به عنوان " کمر باریک ترین دختر جهان!" شهرت یافته است. 

 

جراحی پلاستیک کمرباریک ترین زن جهان در ایران!

 

جراحی بازیگران فیلم های خاص با پلاستیک ایرانیویدئویی که پیکسی فاکس در اینستاگرام منتشر کرده است

 

تاکنون مقامات وزارت خارجه درباره سفر پیکسی فاکس به لایارن توضیح نداده اند این در حالی است که در زمان سفر چندی چارمز مقامات وزارت خارجه توضیحاتی ارائه کردند. 

 

در آن زمان یک مقام آگاه در معاونت پارلمانی و امور کنسولی وزارت امور خارجه گفت: «طبق آن چه که ما بررسی کرده ایم این خانم با اسم واقعی اش "کندی چارمز" به ایران سفر نکرده است بلکه وی از طریق یکی از آژانس های مسافرتی با نام و شهرت دیگری و به عنوان آرایشگر درخواست سفر به ایران را ارائه داده است. او شغل خود را آرایشگری معرفی کرده و تحت عنوان نام دیگری با کسب مجوزهای معمول و متعارف قانونی به ایران سفر کرده است.»

 

 


4.45

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات