.

ویشکا آسایش: پس از «پرده نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد»

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویشکا آسایش: پس از «پرده نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


,[categoriy]

آکاایران: ویشکا آسایش: پس از «پرده نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد»

آکاایران: «ویشکا آسایش» گفت: بعد از حضورم در سریال «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی تا الان پیشنهاد خوبی برای حضور در تلویزیون نداشتم که بخواهم آن را بررسی کنم..

«ویشکا آسایش» بازیگر سریال «پرده نشین» در گفت وگو بافارس گفت: این روزها مشغول بازی در نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» به کارگردانی همایون غنی زاده هستم.

 

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: سال 93 با همین کارگردان نمایش در «ملکه زیبایی لی نین» را روی صحنه سالن اصلی تئاتر شهر بازی می کردم و این دومین همکاری پیاپی ام با ایشان است.

 

این بازیگر افزود: بعد از حضورم در سریال «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود رضوی تا الان پیشنهاد خوبی برای حضور در تلویزیون نداشتم که بخواهم آن را بررسی کنم.

 

بازیگر سریال «مختارنامه» همچنین بیان داشت: اگر سریال خوبی مثل «پرده نشین» با گروه و عواملی حرفه ای پیشنهاد شود با کمال میل می پذیرم.

 

آسایش تاکنون در سریال های «امام علی (ع)»، «معصومیت از دست رفته»، «نردبام آسمان»، «مختارنامه» و «پرده نشین» به ایفای نقش پرداخته است. همچنین او در این سالها حضور چشم گیری نیز در عرصه سینما داشته است که از آنها می توان به «خوب بد جلف»، «دراکولا»، «من دیه گو مارادونا هستم» و ... اشاره کرد.

 


3.65

منبع :

ویشکا آسایش: پس از «پرده نشین» پیشنهاد خوبی در تلویزیون نداشتم/ حضور در نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات