.

نفس شیرین 8 آذر روی آنتن شبکه سه می رود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نفس شیرین 8 آذر روی آنتن شبکه سه می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


نفس شیرین 8 آذر روی آنتن شبکه سه می رود
,[categoriy]

آکاایران: نفس شیرین 8 آذر روی آنتن شبکه سه می رود

آکاایران: بابائیان با اشاره به اینکه تدوین سریال "نفس شیرین" تا قسمت نهم انجام شده، از 8 آذر به عنوان زمان پخش این اثر تلویزیونی سخن گفت.

داریوش بابائیان مدیر پروژه سریال تلویزیونی "نفس شیرین" در گفت و گو با میزان گفت: درباره پخش سریال تلویزیونی "نفس شیرین" سیما فیلم باید تصمیم بگیرد اما به احتمال زیاد نخستین قسمت این سریال 28 صفر برابر با 8 آذر روی آنتن می رود.

 

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: پیش تر اعلام کرده بودیم که سریال تلویزیونی "نفس شیرین" از شب اول ماه محرم روی آنتن می رود اما زمان پخش این اثر تلویزیونی تغییر کرده است، البته هم اکنون سریال های بسیاری وجود دارند که با وجود اتمام مراحل تولید، زمان پخششان مشخص نیست.

 

 بابائیان تصریح کرد: سریال تلویزیونی "نفس شیرین" در 13 قسمت و برای پخش از شبکه سه سیما تولید شده است. تدوین این اثر تا قسمت نهم آن انجام شده است.

 

مدیر پروژه سریال "نفس شیرین" همچنین اظهار کرد:  این سریال به موضوع اهدای عضو و آموزش هایی در این رابطه می پردازد تا اگر فردی علاقمند بود که در چنین فعالیت خداپسندانه ای شرکت کند، بداند که چگونه باید اقدام کند.

 

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: همچنین فرشید طالبی فوتبالیست کشورمان نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته و می توان گفت که "نفس شیرین" با وجود برخورداری از بازیگران مختلف در ابعاد گوناگون به خوبی می تواند مخاطب را جذب کند.

 

بابائیان خاطرنشان کرد: سریال تلویزیونی "نفس شیرین" به کارگردانی سیامک خواجه وند و تهیه کنندگی کیان بابائیان و با بازی هنرمندانی همچون علیرضا جلالی تبار، نیما شاهرخ شاهی، فخر الدین صدیق شریف، کیمیا بابائیان ، شهین تسلیمی، زهره حمیدی، مریم معصومی، مهدی امینی خواه، کاظم افرندنیا و مهوش وقاری تولید شده است.

 


4.75

منبع :

نفس شیرین 8 آذر روی آنتن شبکه سه می رود گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات