نتیجه پرونده سوءرفتار برد پیت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نتیجه پرونده سوءرفتار برد پیت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


نتیجه پرونده سوءرفتار برد پیت
,[categoriy]

آکاایران: نتیجه پرونده سوءرفتار برد پیت

آکاایران: تحقیقات درباره سوءرفتار برد پیت بدون یافتن هرگونه مدرکی نشان دهنده رفتار نادرست این بازیگر بسته شد.

 به گزارش خبرآنلاین، آنجلینا جولی یک روز پس از مجادله برد پیت با مداکس در یک پرواز خصوصی برای حفظ سلامت خانواده، درخواست جدایی از پیت را به دادگاه ارائه کرد. مداکس نخستین فرزندخوانده برد پیت و آنجلینا جولی است.

 

به گزارش آکاایران: پس از آن مددکاران اجتماعی درباره احتمال سوءرفتار برد پیت با مداکس ۱۵ ساله تحقیقات خود را آغاز کردند، اما سرانجام هیچ گواهی مبنی بر سوءرفتار این بازیگر نیافتند.

 

دپارتمان خدمات خانواده و فرزندان لس آجلس اعلام کرده بود که نمی تواند در جریان بودن این تحقیقات را تایید کند.

 

جولی در دادخواستی که ۱۹ سپتامبر برای جدایی به دادگاه ارائه کرده، حضانت کامل فرزندان را خواستار شده و دلیل جدایی را اختلافات آشتی ناپذیر عنوان کرده است.

 

این زوج سینمایی به غیر از مداکس دو بچه به نام های پکس و زهرا را نیز به فرزندی پذیرفته اند و علاوه بر آن سه فرزند به نام های شیلو، ناکس و ویوین نیز دارند.

 

این دو بازیگر برای کارهای بشردوستانه خود نیز معروف هستند. آنجلینا جولی از یک دهه پیش سفر حسن نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است.  

 


4.25

منبع :

نتیجه پرونده سوءرفتار برد پیت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات