.

سپاه منصور: دیگر پیر شده ام و به درد کسی نمی خورم / نمی دانم دلیل این برخوردها با پیشکسوتان چیست

آکاایران: سپاه منصور: دیگر پیر شده ام و به درد کسی نمی خورم / نمی دانم دلیل این برخوردها با پیشکسوتان چیست

آکاایران: فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون نبود پیشنهاد را دلیل عدم فعالیت دو ساله در سینما خواند.

فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با میزان، از نبود پیشنهاد برای هم سن و سالان خود خبر داد و گفت: دو سال است که در هیچ فیلم و یا کار سینمایی حضور نداشته ام و بازی نکردم.

 

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: دلیل اصلی که مشخص است و آن هم اینکه برای پروژه ها و فیلم ها دعوت نمی شوم. انگار دیگر پیر شدیم و به درد کسی نمی خوریم ،اما اصلاً اینطور نیست چراکه همین یک هفته پیش تئاتر "همسایه آقا" از آقای کیانی را تمام کردیم.

 

بازیگر فیلم "مهمان مامان" در مورد عدم پیشنهاد به بازیگران پیشکسوت سینما تصریح کرد: از من نپرسید چرا وضع اینطور است، این را باید از تهیه کننده ها و سینماگران بپرسید که چرا در سینما دیگر به پیشکسوتان بهایی داده نمی شود. اگر از من می پرسی که من نمی دانم دلیل این نوع برخورد ها چیست.

 

سپاه منصور خاطرنشان کرد: پیشنهادی برای من بازیگر وجود ندارد و گه گداری هم که هست کمرنگ است. آدم پیش خودش فکر می کند که هنوز هم توانایی خلق شخصیت دارد. کما اینکه من در تئاتر هنوز هم این کارها می کنم و نقش های زیادی را بازی می کنم که خیلی هم ایفای آن ها سخت تر است.

 


4.85

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات