.

هاشمی: نقش یک شهید مدافع حرم را این روزها بازی می کنم / پایان ضبط علمدار تا یک هفته آینده

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هاشمی: نقش یک شهید مدافع حرم را این روزها بازی می کنم / پایان ضبط علمدار تا یک هفته آینده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


هاشمی: نقش یک شهید مدافع حرم را این روزها بازی می کنم / پایان ضبط علمدار تا یک هفته آینده
,[categoriy]

آکاایران: هاشمی: نقش یک شهید مدافع حرم را این روزها بازی می کنم / پایان ضبط علمدار تا یک هفته آینده

آکاایران: بازیگر سریال "علمدار" گفت: این روزها مشغول ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی "علمدار" هستم که تا یک هفته آینده ضبط آن به پایان می رسد.

سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان در خصوص آخرین فعالیت خود گفت: من در مجموعه تلویزیونی "علمدار" در قالب شخصیت یک شهید مدافع حرم به ایفای نقش پرداخته ام.

 

به گزارش آکاایران: وی افزود: بیشتر از 80 درصد ضبط این سریال تلویزیونی را پشت سر گذاشته ایم و فکر می کنم تا یک هفته آینده مراحل ساخت این سریال تلویزیونی که قرار است در ایام ماه محرم از رسانه ملی روی آنتن برود به پایان برسد.

 

هاشمی همچنین در خصوص ادامه بازی اش در سریال تلویزیونی "معمای شاه" خاطرنشان کرد: همچنان در مجموعه تلویزیونی معمای شاه نیز مشغول ایفای نقش هستم.

 

 


4.45

منبع :

هاشمی: نقش یک شهید مدافع حرم را این روزها بازی می کنم / پایان ضبط علمدار تا یک هفته آینده گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات