واکنش خانه سینما به حکم پزشکی عباس کیارستمی: برسرمزار فیلمساز گرد هم آییم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش خانه سینما به حکم پزشکی عباس کیارستمی: برسرمزار فیلمساز گرد هم آییم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


واکنش خانه سینما به حکم پزشکی عباس کیارستمی: برسرمزار فیلمساز گرد هم آییم
,[categoriy]

آکاایران: واکنش خانه سینما به حکم پزشکی عباس کیارستمی: برسرمزار فیلمساز گرد هم آییم

آکاایران: خانه سینما در پی انتشار حکم پزشکی عباس کیارستمی، بیانیه ای منتشر کرد.

 به گزارش خبرآنلاین، متن بیانیه خانه سینما به این شرح است:

 

به گزارش آکاایران: اعلام رسمی حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی شاید به اندازه فاجعه مرگ او تکان دهنده بود. از دست دادن کیارستمی، ایران را متاثر کرد.

 

این تاثر که حاصل اندوه فقدان هنرمندی بزرگ است وقتی ابعاد عمیق تری پیدا کرد که تاثیر خطای پزشکی و قصور پزشکان معالج در آن آشکار شد.

 

هیات مدیره خانه سینما به نشانه احترام و همدردى با خانواده و بازماندگان آن مرحوم همراه با دعوت کنندگان از سینماگران و هنرمندان دعوت می کند روز 5شنبه 15 مهرماه همزمان با سپری شدن سه ماه از خاکسپاری هنرمند از دست رفته مان، ساعت 11 صبح، بر سر مزار او در ترک مزرعه واقع در لواسان گرد هم آییم و با ادای احترام به از دست رفتگان، زندگی را پاس بداریم.

 

هر مرگ اشارتی است به حیاتی دیگر و مرگ هر هنرمند مسیری است برای پرباری حیات های دیگر. عباس کیارستمی نامی است برای زندگی و دیگر هیچ.

 

 


4.85

منبع :

واکنش خانه سینما به حکم پزشکی عباس کیارستمی: برسرمزار فیلمساز گرد هم آییم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات