.

روایت پسر از بازگشت استاد شجریان به صحنه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت پسر از بازگشت استاد شجریان به صحنه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


روایت پسر از بازگشت استاد شجریان به صحنه
,[categoriy]

آکاایران: روایت پسر از بازگشت استاد شجریان به صحنه

آکاایران: فرزند دوم محمدرضا شجریان در یادداشتی با اشاره به موفقیت آمیز بودن مراحل درمانی این موسیقیدان برجسته ایرانی، سلامتی استاد شجریان را مثبت ارزیابی کرده و نوید داده که وی به زودی به صحنه موسیقی بازخواهد گشت.

به گزارش ایسکانیوز، رایان شجریان فرزند دوم و کوچک استاد محمدرضا شجریان که حضور رسانه ای کمتری دارد، در این باره در صفحه شخصی اش نوشت: «پدر روحیه بسیار خوبی دارند. بسیار مثبت و مثل همیشه خنده روی لبانشان است.

 

به گزارش آکاایران: ما یا بهتر است بگویم عاشقان پدر، باید به خوب شدن پدر فکر کنیم، همان طور که ما گاهی اوقات برای مبارزه با غم هایمان به آواز او گوش می دهیم.» فرزند استاد شجریان افزوده است: «حالا نوبت ما است که با انرژی مثبت و دعای خیرمان به او روحیه ای دو برابر بدهیم. حال پدر خوب است و با معالجاتی که اینجا در حال انجام است، باز هم پدر سلامتی خود را پیدا کرده و به زودی هم روی صحنه برمی گردد.»

 

  


3.55

منبع :

روایت پسر از بازگشت استاد شجریان به صحنه گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات