حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی
,[categoriy]

آکاایران: حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی

آکاایران: اکبر عبدی با حضور در برنامه «خوشا شیراز» از بدهی 20 ساله فراستی به خود و از نقش شریفی نیا در عقد قرارداد با بازیگران فیلم «اخراجی ها» گفت.

به گزارش خبرآنلاین، اکبر عبدی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «خوشا شیراز»، صحبت هایی جنجالی درباره محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی کرد. 

 

به گزارش آکاایران: اکبر عبدی در این برنامه در پاسخ به سوال علی ضیا مبنی بر رابطه نه چندان خوب خود و شریفی نیا گفت: «ما برای فیلم «اخراجی ها» 40 میلیون تومان قرارداد بستیم که شریفی نیا قرارداد ما را به 30 میلیون کاهش داد، بعد از مدتی ما متوجه شدیم که به عوامل گفته من قرارداد ها را کم می کنم در صورتی که شما به من درصدی بدهید و از بغل آن درصدها توانست یک خانه خوب در یک محل خوب بخرد. اما اینکه او قسم می خورد که این کار ها را نکرده است، آدم را اذیت می‎کند.»

 

این بازیگر در ادامه درباره مسعود فراستی نیز گفت: «من مطمئن هستم که آقای فراستی گاهی اوقات خیلی از فیلم ها را ندیده نقد می کند. در ضمن فراستی 20 سال پیش در منطقه شهرک قدس می خواست خانه بخرد، 100هزار تومان از من گرفت و هنوز پس نداده است، شنیده ام که الان در کرج کافی شاپ هم زده است. حالا که وضع مالی خوبی دارد، صد هزار تومان من را نسبت به پول امروز پس بدهد و هرچه قدر هم که خواست نقش هایی را که ما بازی می کنیم، نقد کند.»

 

سپس عبدی گفته فریدون جیرانی مبنی بر خواب ماندن و نرسیدن به صحنه فیلمبرداری را رد کرد و گفت: «این یک دروغ خیلی بزرگ است و آقای جیرانی اگر این ها را می گوید باید اینکه پول من را با یک سال تاخیر داد را هم بگوید.»

 


4.75

منبع :

حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات