.

«بهنوش بختیاری» روانه بیمارستان شد/ عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «بهنوش بختیاری» روانه بیمارستان شد/ عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: بهنوش بختیاری که در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرد ادامه داده است: «به خداوندی خدا ما می تونیم با بدی و حرفای ویران کننده آدما رو حتی بکشیم... چرا فکر می کنیم قلب انسان ها از فولاده... یا روح اونا آهنیه...

به گزارش ستاره ها؛ بهنوش بختیاری ضمن انتشار عکسی از خود روی تخت بیمارستان در صفحه اینستاگرامش نوشت: «بلایی که در عرض چند ساعت... تحت فشارهای عصبی شدید آدما می تونن سر هم بیارن... شاید یه عذرخواهی همه چیز رو درست کنه... کسانی که به عنوان همکار بهشون نگاه می کنی و بعد به خاطر غرور و تحکیم موقعیت، کارهایی ازشون می بینی که روح و جسمت کم میاره و نمی تونه حجم این همه نامردی و بی اخلاقی رو یک جا تحمل کنه...»

 

به گزارش آکاایران: او که مرداد سال جاری برای نخستین بار با نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد روی صحنه تئاتر رفت در این متن که جملات آن جا به جا با سه نقطه هایی از یکدیگر جدا شده اند افزوده است: «شاید مرگ به اون سختی هم که ما فکر می کنیم نباشه... کافیه تصمیم بگیریم با رفتارمون کاری کنیم که هر آدمی رو تا مرز سکته و شاید هم مرگ ببریم...»

 

بهنوش بختیاری که در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرد ادامه داده است: «به خداوندی خدا ما می تونیم با بدی و حرفای ویران کننده آدما رو حتی بکشیم... چرا فکر می کنیم قلب انسان ها از فولاده... یا روح اونا آهنیه... کار یه دفعه می شه... حسادت، بی مهری، بدخلقی، غرور و دروغگویی رو اگه سرکوب نکنیم... ممکنه بلاهای بدی سر مردم بیاریم...»

 

«بهنوش بختیاری» روانه بیمارستان شد/ عکس
,[categoriy]

آکاایران: «بهنوش بختیاری» روانه بیمارستان شد/ عکس

 

 


4.45

منبع :

«بهنوش بختیاری» روانه بیمارستان شد/ عکس گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات