.
loading...

کشاورز:خیلی دلم برای بازی تنگ نشده است

آکاایران: کشاورز:خیلی دلم برای بازی تنگ نشده است

آکاایران: بازیگر سریال «پدرسالار»، گفت: جشنواره فیلم یاس علاوه بر تشویق و ایجاد انگیزه بین هنرمندان ، باید از آنها حمایت نیز کند و از یاد نبریم که تشویق جوانان به ساخت آثار بهتر کمک می کند.

بع گزارش بانی فیلم، محمدعلی کشاورز درباره تاثیر تقدیر از فعالان عرصه نمایش خانگی بر ارتقای سطح آثار این رسانه در جشنواره یاس، اظهار داشت: طبیعتاً تشویق در هر سن و شرایطی ایجاد انگیزه می کند؛ حال اگر این تشویق از جوانان صورت گیرد آنها بیشتر ترغیب می شوند تا کارهای بهتری را تولید کنند.

 

به گزارش آکاایران: وی تاکید کرد: البته تنها تشویق کردن مهم نیست بلکه پشت این تشویق ها باید حمایت هم صورت گیرد، زیرا اگر هنرمند حمایتی از طرف مسئولین نداشته باشد، قطعا دلسرد خواهد شد.

 

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره ارتباط مردم با شبکه نمایش خانگی نیز، گفت: خیلی اطلاع دقیقی در این رابطه ندارم، اما مردم حداقل در مورد تولیدات شبکه نمایش خانگی دستشان باز است و بنا به سلیقه خودشان کار مورد علاقه را انتخاب و خریداری می کنند و این خیلی خوب است، چون مجبور نیستند کارهای که دوست ندارند را ببینند.

 

کشاورز درباره اینکه خود او تا چه اندازه آثار نمایش خانگی را مشاهده کرده است، توضیح داد:  در چند سال اخیر که حال خوبی ندارم نتوانستم آثار هنری را خیلی خوب دنبال کنم، اما امیدوارم این رسانه جوان بتواند آثار ماندگاری را به عرصه هنر وارد کند.

 

بازیگر فیلم سینمایی «روز واقعه» مردم را بهترین منتقدان هنرمندان عنوان کرد و ادامه داد: ما هرچه داریم از مردم است. آنان همیشه مشوق و همراه بوده اند. اگر تشویق ها و انتقادهای آنها نبود، نمی توانستیم راه مان را در این مسیر پر پیچ و خم ادامه دهیم.

 

او گفت: خیلی دلم برای بازی تنگ نشده است، چون دنیای هنر دیگر مثل سال هایی که ما آن را تجربه کردیم، نیست.

 

من برای ایفای همه نقش هایم زحمت کشیدم و با بی میلی سراغ آنٌها نرفتم. امروزه ارزش و اعتباری برای هنر و هنرمند وجود ندارد و بازیگران جوان هم می خواهند ره صد ساله را یکشبه طی کنند که این کار در دنیای هنر محال است. کسی که این کار را می کند، خیلی زود هم سقوط می کند برای همین خیلی دلتنگ بازیگری نیستم.

 

کشاورز کمبود فیلمنامه مناسب را علت به وجود نیامدن آثار ماندگار در سینما و تلویزیون دانست و افزود: سریال شهرزاد موفق شد، چون کارگردان و فیلمنامه نویس خوبی داشت. متاسفانه در این سال ها به شدت دچار کمبود فیلمنامه هستیم و برای همین آثارمان ماندگاری سابق را ندارند.

 


4.25

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات