.

آکاایران: نمایش «پوست انداختن» در فضای رئالیسم جادویی، در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرآنلاین، در این نمایش که آرش سنجابی نویسندگی، طراحی و کارگردانی اش را به عهده دارد پژمان جمشیدی، شبنم قلی خانی، توماج دانش بهزادی، حامد رحیمی نصر، خاطره حاتمی، نازنین کریمی و آیه کیان پور نقش آفرینی می کنند.

 

به گزارش آکاایران: «پوست انداختن» که تهیه کنندگی اش را کیوان اسماعیلی به عهده دارد از 2 آبان تا 4 آذر به مدت سی شب در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه خواهد رفت.

 

 پژمان جمشیدی و شبنم قلی خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن» / عکس

آکاایران: پژمان جمشیدی و شبنم قلی خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن» / عکس

 

داستان «پوست انداختن» که برداشت آزادی از رمان «شهر همنوازان سپید» نوشته بختیار علی (با ترجمه الهه قاسمزاده) است در واقع زندگی موازی دو زوج و پیچیدگی روابط آنها را نشان می دهد.

 

 پژمان جمشیدی و شبنم قلی خانی روی صحنه نمایش «پوست انداختن» / عکس

 

حامد رحیمی نصر (طراح صحنه)، مهدی رایگانی (طراح پوستر)، امیر خدامی، مهدیه خالقیان، محمدرضا کریمی (گروه عکاسی)، کیارش اعتمادسیفی (آهنگساز)، شهرزاد اکبری (گریم)، مهدی حسینی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، مائده تقوایی (منشی صحنه) و مریم نراقی (مشاور رسانه ای) دیگر عوامل این نمایش هستند.

 

کتاب های «چینه دان ترک خورده درناها»، «آخرین انار دنیا» و ...از جمله آثار مکتوب آرش سنجابی است و «بازدم»، «کام ماهی»، «سخت مثل آب» و ...فیلم هایی است که تا پیش از به کارگردانی او ساخته است.

 


4.55

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات