دست رد یک بازیگر دیگر به جم / تهامی: هیچ وقت برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای در شبکه های ماهواره ای نمی افتد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دست رد یک بازیگر دیگر به جم / تهامی: هیچ وقت برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای در شبکه های ماهواره ای نمی افتد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


دست رد یک بازیگر دیگر به جم / تهامی: هیچ وقت برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای در شبکه های ماهواره ای نمی افتد
,[categoriy]

آکاایران: دست رد یک بازیگر دیگر به جم / تهامی: هیچ وقت برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای در شبکه های ماهواره ای نمی افتد

آکاایران: بازیگر سینما گفت: شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم حتی کم کاری ها را به جان می خرم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها بتوان از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان گفت: به طور مستقیم که نه اما پیشنهاد همکاری با شبکه "جم" به من هم شده است.

 

به گزارش آکاایران: بازیگر سریال "زیر تیغ" ادامه داد: بازیگری برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم مشکلات بیکاری را بسیار کشیده ام و می دانم که این شرایط به چه صورت برای بازیگران اتفاق می افتد و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.

 

بازیگر فیلم سینمایی "به رنگ ارغوان" افزود: البته باید بگویم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم انتخاب کردم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر قیمتی بازی کنم. بازیگری دغدغه من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد بیاموزم و لذت ببرم.

 

تهامی ادامه داد: به همین علت است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ خواب در بازیگری هستم. البته گاهی پیش می آید که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.

 

بازیگر فیلم "رگ خواب" تصریح کرد: من جای آدم ها نیستم و نمی توانم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در مورد من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل "جم" محقق نمی شود. ممکن است این شبکه مدتی از لحاظ مالی بازیگری را حمایت کند اما هیچ وقت در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای نخواهد افتاد.

 

وی خاطرنشان کرد: من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان می خرم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها بتوان از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

 

گفتنی است کوروش تهامی به تازگی بازی در فیلم "رگ خواب" به کارگردانی حمید نعمت الله را در کنار لیلا حاتمی به پایان رسانیده است.

 

 


3.95

منبع :

دست رد یک بازیگر دیگر به جم / تهامی: هیچ وقت برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای در شبکه های ماهواره ای نمی افتد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات