پدر آنجلینا جولی باز هم رابرت دنیرو را هدف گرفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پدر آنجلینا جولی باز هم رابرت دنیرو را هدف گرفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پدر آنجلینا جولی باز هم رابرت دنیرو را هدف گرفت
,[categoriy]

آکاایران: پدر آنجلینا جولی باز هم رابرت دنیرو را هدف گرفت

آکاایران: پدر آنجلینا جولی با انتشار یک فایل ویدئویی بار دیگر بر حمایت خود از دونالد ترامپ تاکید کرد و باز هم به رابرت دنیرو حمله کرد.

به گزارش خبرآنلاین، جان وویت با انتشار ویدئویی از مردم خواست به حمایت از کلینتون پایان دهند و به جمع هواداران دونالد ترامپ ملحق شوند.

 

به گزارش آکاایران: او در این ویدئوی سه دقیقه ای به کلینتون و ارتباطش با سرمایه دارانی حمله کرد که از موفقیت شان به عنوان سلاح بهره می برند.

 

وویت همچنین در این ویدئو دوباره رابرت دنیرو را هدف قرار داد و به رای دهندگان یادآوری کرد که این بازیگر خودش از مزایای سرمایه دار بودن بهره می برد. او گفت: «رابرت دنیرو میلیونری است که ایده های متفاوت را تحمل نمی کند.»

 

او سپس به موضوع مهاجرت اشاره کرد و بار دیگر از کلینتون برای حمایت از کارهای اوباما درباره این موضوع انتقاد کرد: «هزاران مهاجر و آواره به کشور ما سرازیر می شوند و کسی نمی تواند در این میان خوب را از بد جدا کند. این رویداد اقتصاد ما را نابود می کند که در حال حاضر پس از سال های ریاست جمهوری اوباما در ضعیف ترین حالت خود قرار دارد. و هیلاری کلینتون با افتخار می خواهد مسیر اوباما را ادامه دهد.»

 

در نیمه دوم ویدئو وویت به موضوع حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی در دوران وزارت کلینتون اشاره کرد و گفت: « دستان هیلاری به خون قربانیان بنغازی آلوده است.»

 

او در ادامه هشدار داد که با رییس جمهور شدن هیلاری حق استفاده از سلاح در آمریکا از شهروندان این کشور گرفته می شود و تمام صداهای محافظه کار در تلویزیون و رادیو خاموش می شوند. این بازیگر در انتهای سخنان خود گفت: «باشد که خداوند از حقیقت محافظت کند و باشد که دونالد ترامپ در انتخابات پیروز شود، او آمریکا را نجات خواهد داد و بی شک عظمت را به آمریکا بازمی گرداند.» 

 


4.25

منبع :

پدر آنجلینا جولی باز هم رابرت دنیرو را هدف گرفت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات