روایت جراح امام از مرگ کیارستمی/ نمی دانیم در فرانسه چه بلایی سرش آوردند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت جراح امام از مرگ کیارستمی/ نمی دانیم در فرانسه چه بلایی سرش آوردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


روایت جراح امام از مرگ کیارستمی/ نمی دانیم در فرانسه چه بلایی سرش آوردند
,[categoriy]

آکاایران: روایت جراح امام از مرگ کیارستمی/ نمی دانیم در فرانسه چه بلایی سرش آوردند

آکاایران: جراح حضرت امام (ره) با درخواست برای بررسی خونریزی مغزی «کیارستمی» در فرانسه گفت: ما اصلاً نمی دانیم که در فرانسه چه بر سر کیارستمی آوردند و معتقدم اگر او از ایران نمی رفت این بلا سرش نمی آمد.متاسفانه پرونده فوت کیارستمی مانند پرونده خون های آلوده شد.

دکتر ایرج فاضل با پرداختن به زوایای پنهان فوت مرحوم کیارستمی اظهار داشت: رفتن به فرانسه هیچ نیاز نبود زیرا اصلاً صلاح نبود از نظر پزشکی کیارستمی با آن وضعیت پرواز کند ولی کاملاً به میل و اختیار خودشان پرواز کردند.

 

به گزارش آکاایران: وزیر اسبق بهداشت ادامه داد: کسی از متولیان امر نیز در آن لحظه از پرواز کیارستمی اطلاع نداشت، و بدتر از اینکه ما اطلاع نداریم در فرانسه برای کیارستمی چه کار کردند که باعث شد مرحوم کیارستمی خونریزی مغزی کند.

 

جراح حضرت امام (ره) عنوان کرد: بنابراین لزوماً این خونریزی مغزی را نمی شود گره زد به اتفاقاتی که قبلاً برای درمان کیارستمی افتاده است زیرا هر کسی بدون این سوابق هم ممکن است خونریزی مغزی کرده و فوت کند.

 

فاضل با تایید تشابه پرونده فوت مرحوم کیارستمی با پرونده خون های آلوده فرانسه اظهار داشت: دقیقاً این دو پرونده مانند همدیگر شده است و فرانسه باید پاسخگو باشد، زیرا ما اصلا نمی دانیم که در فرانسه چه بر سر کیارستمی آوردند که باعث خونریزی مغزی او شد، چون مردی با این سن و این سابقه درمانی، تجویز برخی داروها در فرانسه بسیار باید با احتیاط صورت می پذیرفت.

 

جراح حضرت امام (ره) در خاتمه گفت: فوت کیارستمی اتفاق تأسف باری بود و معتقدم اگر او از ایران نمی رفت این بلا سرش نمی آمد.

 


3.95

منبع :

روایت جراح امام از مرگ کیارستمی/ نمی دانیم در فرانسه چه بلایی سرش آوردند گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات