.

 درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری پس از مرگ / پُردرآمدترین سلبریتی های مرده

آکاایران: درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری پس از مرگ / پُردرآمدترین سلبریتی های مرده

آکاایران: مایکل جکسون برای چهارمین سال پیاپی در صدر فهرست پردرآمدترین سلبریتی های از دنیا رفته قرار گرفت.

 به گزارش خبرآنلاین، سال گذشته چهره های سرشناسی در دنیای موسیقی مانند دیوید بویی و پرینس از دنیا رفتند اما با این حال هیچ کدام از آن ها نیز پس از مرگ درآمدی بیشتر از مایکل جکسون نداشتند.

 

به گزارش آکاایران: در فهرست اعلام شده از سوی نشریه فوربز، مایکل جکسون با 825 میلیون دلار عایدی در 12 ماه گذشته رده نخست را به خود اختصاص داده است. قسمت عمده این درآمد (750 میلیون دلار) از فروش سهام این خواننده از شرکت سونی / ای تی وی حاصل شده است.  

 

پس از درگذشت ناگهانی پرینس در اثر مصرف بیش از حد دارو فروش آلبوم های این خواننده به شدت افزایش یافت. او در فهرست فوربز با درآمدی بالغ بر 25 میلیون دلار در رده پنجم و پایین تر از الویس پریسلی با 27 میلیون دلار درآمد ایستاده است.

 

دیوید بویی ژانویه گذشته در اثر ابتلا به بیماری سرطان تنها چند روز پس از انتشار آلبوم جدیدش درگذشت. فروش آلبوم او نیز پس از مرگش بسیار زیاد بود اما این خواننده در سال گذشته در مجموع تنها 10 میلیون و 500 هزار دلار درآمد داشت و در این فهرست در جایگاه یازدهم ایستاد.

 

از دیگر سلبریتی های حاضر در فهرست فوربز گلف باز افسانه ای آرنولد پالمر است که سپتامبر گذشته در 87 سالگی درگذشت. او با 40 میلیون دلار درآمد پس از مرگ در رده سوم فهرست ایستاده است.

 

برآوردهای نشریه فوربز بر اساس درآمدهای پیش از کثر مالیات و هزینه های قانونی است. 


4.45

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات