.
loading...

خبرهایی از حضور ژولیت بینوش در یک فیلم ایرانی

آکاایران: خبرهایی از حضور ژولیت بینوش در یک فیلم ایرانی

آکاایران: فریال بهزاد گفت: دو بازیگر اصلی فیلم جدیدم فرانسوی هستند و احتمالاً ژولیت بینوش نقش اول فیلم را برعهده خواهد داشت.

 به گزارش میزان، فریال بهزاد از شروع پیش تولید فیلم تازه اش در مقام تهیه کننده خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول مراحل پیش تولید فیلمی هستم که خودم تهیه کنندگی آن را به عهده دارم.

 

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: طرح این اثر را به صورت کاری فرهنگی بین ایران و فرانسه به سفارت فرانسه داده ایم و آنها فعلاً در حال برخی بررسی ها و تحقیقات هستند تا هنرمندانی که کارشان را دوست دارند را دعوت کنند.

 

کارگردان فیلم حریر تصریح کرد: در صورت تایید و شروع پروژه فیلمبرداری این کار در تهران و پاریس کلید خواهد خورد.

 

بهزاد در خصوص انتخاب بازیگران این فیلم افزود: دو بازیگر اصلی فیلم فرانسوی هستند و احتمالاً  ژولیت بینوش نقش اول فیلم را برعهده خواهد داشت. بازیگر مرد اثر هم ژان کلود کریر بازیگر فیلم های کیارستمی در فیلم «بلیت» هستند.

 

وی در ادامه اذعان کرد: در صورت ارائه فرصت تحقیقاتی سه ماهه قرار است با این دو بازیگر وارد مذاکره شویم و در مورد فیلم صحبت کنیم تا در آن به ایفای نقش بپردازند.

 

کارگردان فیلم «شور» زندگی ادامه داد: در خصوص بازیگرای ایرانی باید بگویم که صحبت هایی هست اما هنوز صد در صد انتخاب نکردیم.

 

بهزاد درباره فیلمی به کارگردانی خودش خاطرنشان کرد: علاوه بر این فیلم، فیلم دیگری را هم با موضوع اجتماعی خودم کارگردانی می کنم که فعلا به صورت طرح است و کارگردانی آن شروع نشده و فعلا به دنبال یکسری سناریست جوان هستم که بتوانم با آنها به صورت جمعی به یک فیلمنامه مشترک برسیم.

 

 

 


4.75

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات