افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت کودک آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تازه ها

خانه و خانواده

بارداری

افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی


جهت افزایش شانس بارداری توصیه های زیادی شده است که نیازمند رعایت موارد زیاد و دقت در انتخاب روزهای نزدیکی است که معمولا باعث ایجاد استرس در بانوان می گردد، اینجا روشی ساده با شانس باروری زیاد را به شما معرفی میکنیم شانس بارداری برای لقاح و شروع بارداری، یک سلول تخمک از تخمدان شما آزاد می شود.

به گزارش آکاایران: این زمان حدود ۱۴ روز بعد از اولین روز آخرین قاعدگی است (آخرین قاعدگی را در علم پزشکی LMP می‌نامند).

سلول تخمک می‌تواند ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از آزاد شدن زنده بماند. برای حامله شدن، اسپرم باید طی این زمان به تخمک برسد و آن را باردار کند. اسپرم می‌تواند نزدیک به ۷ روز در بدن شما زنده بماند.

 این به معنای آن است که اگر ۷ روز قبل یا در حین یا بعد از تخمک گذاری، رابطه جنسی برقرار کنید شانس حاملگی وجود دارد.طبق پیشنهاد پزشکان، اگر شما با همسرتان هردو قصد بچه دار شدن و حاملگی را دارید، برای بهترین نتیجه، باید هر سه روز یکبار، رابطه برقرار کنید و نیازی به محاسبه روز تخمک گذاری و رابطه کنترل شده ندارید چرا که با این کار استرس بیشتری پیدا خواهید کرد و شانس موفقیت کاهش می‌یابد. بعد از ۷ روز از لقاح مقدار هورمون HCG در ادرار شما به حدی می‌رسد که قابلیت اندازه‌گیری پیدا می‌کند. البته در خانم‌های مختلف متفاوت است ولی بسته به کیفیت وسایل اندازه‌گیری می‌تواند بیشتر یا کمتر هم باشد.

افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی
,بارداری,دوران بارداری,باردار شدن,[categoriy]

آکاایران: افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی

بچه دار شدن در میانسالی

,بارداری,دوران بارداری,باردار شدن,[categoriy]

بهترین زمان رابطه جنسی برای باردار شدن

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بالا رفتن شانس بارداری

افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی گردآوری توسط بخش بارداری ، زایمان، علائم بارداری، علائم زایمان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات