پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مهارت های زندگی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟
,[categoriy]

آکاایران: پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟

آکاایران: با جبران کمبود خواب نمی توان چشمان پف دار را درمان کرد اما راه هایی برای پنهان کردن آن وجود دارد. به گفته دکتر کتی رید، -دبیر افتخاری دانشکده متخصصین امراض پوستی،- خواب طولانی، دلیل بروز پف چشم ها نیست.

به گزارش آکاایران: بنا به گفته او، «هیچ گونه شواهد علمی برای اثبات رابطه بین کمبود خواب و چشمان پف کرده موجود نیست.»

به گزارش آلامتو به نقل از سالم زی؛ پف زیر چشم به دلیل وجود لایه نازک چربی زیرپوستی در اطراف چشم ها به وجود می آید. همه این لایه را دارند اما به سختی قابل رویت است. با پیری پوست و کاهش کشش آن، این لایه واضح تر شده و زیر چشم را متورم نشان می دهد. و البته گاهی هم مانند بالشتک های تیره رنگ در زیر پوست ظاهر می شود.

کافی است به چشمان والدین خود نگاه کنید تا ببینید چشمان شما در چه سنی دچار این حالت می شوند. پف های زیر چشم در برخی افراد زود بروز کرده که علت اصلی آن، در اغلب موارد ژنتیکی است. از این رو راه حلی برای درمان یا به تعویق اندازی آن وجود آن ندارد.

گفته می شود برش های خیار، چای کیسه ای و یخ در کاهش پف چشم موثر است، اما بنا به گفته دکتر رید: «جراحی پلاستیک تنها راه برطرف نمودن لایه چربی که عامل برآمدگی زیرچشمی است، می باشد؛ این لایه معمولا در زیر هر دو چشم وجود دارد و متقارن است.»

مقاله مرتبط: چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟

چگونه پف زیر چشم را پنهان کنیم؟

با وجود راه حل دکتر رید، بهتر است فوراً سراغ جراحی پلاستیک نروید. اگرچه خواب کافی ازبین برنده آن نیست اما راه هایی برای پنهان کردن آن در این فصل وجود دارد.

دیان داستینگ، آرایشگر هنرمند، چند راه برای پنهان کردن آن دارد. او پیشنهاد می کند از کرم های چشم و پوشش دهنده های معمولی برای پوشش دایره های سیاه استفاده کنید. برای این کار:

  1. ابتدا این ناحیه را مرطوب کنید. زیر چشم را با کرم های دور چشم چرب کنید تا هر گونه خشکی آن برطرف شود. سپس از کرمی با SPF 15 استفاده نمایید. SPF 15 افشانه های سبک مطلوبی دارد که به کاهش دایره های تیره کمک می کند.
  2. از پوشش دهنده ها به درستی استفاده کنید. حتما پوشش دهنده ها را به گوشه چشم بمالید زیرا این ناحیه، تیره ترین قسمت است. پوشش دهنده را فقط به قسمت های تیره بمالید. اگر به نواحی روشن تر بمالید، پوست صورتتان بسیار روشن می شود.
  3. از مناسب ترین رنگ استفاده کنید. با توجه به توصیه داستینگ پوشش دهنده ای هم رنگ با تونالیته پوست خود انتخاب کنید. دقت داشته باشید که از رنگ های خیلی روشن یا خیلی تیره استفاده نکنید. بدین ترتیب، توجه افراد را به پف زیر چشمتان را بیشتر می کنید.
.

منبع : alamto.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پف بالای چشم

پف زیر و بالای چشم را چگونه از بین ببریم؟ گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات