دلیل چند شخصیتی بودن در شبکه های اجتماعی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دلیل چند شخصیتی بودن در شبکه های اجتماعی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مهارت های زندگی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دلیل چند شخصیتی بودن در شبکه های اجتماعی

آکاایران: دلیل چند شخصیتی بودن در شبکه های اجتماعی

آکاایران: آیا شخصیت شما در شبکه های اجتماعی ثبات دارد؟ آیا شخصیت واقعی شما در زندگی است؟

به گزارش آکاایران: به گزارش آلامتو و به نقل از بدونیم؛ چند شخصیتی یک وضعیت روانی پیچیده ای است که باعث می شود فرد مثل ۲ شخصیت کاملا متفاوت عمل کند. هویت های مختلفی که شخص در موقعیت های متفاوت می گیرد در سن، جنسیت و نژادهای مختلف متفاوت است. آن ها رفتار، نحوه سخن گفتن و حتی حرکات بدن متفاوتی دارند. فردی که دچار چنین اختلالی است (اختلال تجزیه هویت) در عرض چند دقیقه از یک هویت به هویت دیگر تبدیل می شود.

جدیدترین تحقیقی که در دانشگاه ایالت پنسیلوانیا شده است دریافته است که دلیل وابستگی بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به پلتفرم های مختلف این است که می خواهند خودشان را با محیط آن تطبیق بدهند.

به همین دلیل به شکل های مختلفی خودشان را در شبکه های اجتماعی متفاوت به تصویر می کشند. در این تحقیق بیش از ۱۰۰ هزار کاربر شبکه های اجتماعی مورد مطالعه قرار گرفتند و پروفایل خود را داوطلبانه برای تحقیق باز گذاشتند.

مقاله مرتبط: شخصیت شناسی عکس پروفایل

در این تحقیق به عنوان مثال فردی از اینستاگرام و اسنپ چت برای نشان دادن عینک مدل نوین خود یا سفری که به اروپا داشته استفاده می کند. همین شخص از شبکه اجتماعی لینکدین هم استفاده می کند و یک مقاله علمی منتشر می کند. در واقع این افراد می خواهند در شبکه های اجتماعی مختلف پیام ها و اطلاعات متفاوتی را در رابطه با خودشان انتقال بدهند. به همین دلیل شخصی آن ها از یک شبکه به شبکه دیگر متغیر می شود.

همه ما تا حدودی این نوع تغییر شخصیت را مشاهده کرده ایم. شاید خودمان هم این کار را انجام داده باشیم. هر چه بیشتر در رابطه با این افراد اطلاعات به دست بیاوریم بیشتر می فهمیم که مردم چگونه در این دنیای متغیر چگونه با یکدیگر تعامل برقرار می کنند.

.

منبع : alamto.com

دلیل چند شخصیتی بودن در شبکه های اجتماعی گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات