آکاایران: نکاتی برای اتو کشیدن درست انواع پارچه

برای اتو زدن انواع لباس ها باید به روشهای صحیح اتو بزنیم تا برترین لباس را داشته باشید لباس کتان را هنگامی که نمناک هست از داخل و با دمای بسیار بالا اتو کنید

شیوه اتو کشیدن درست انواع پارچه

به گزارش آکاایران: اتوها بنا به نوع تولید آنها، وظایف و کارهای از پیش تعیین شده ای را برای ما انجام می دهند. مثل دستور اتویی که برای حرارت مناسب ابریشم، بر روی اتو درج شده هست. پس چطور هست که ملحفه های پنبه ای ما همۀ وقت چین دار شده و تاپ های پلی استر درخشش عجیب غریبی بعد از اتو کردن دارند؟ در ادامه، راهنمایی سریع برای اتو کردن همۀ لباس هایتان مثل انچه که مدیران بر تن دارند، ارائه می دهیم.

پنبه: اتو را در دمای بسیار بالا قرار داده و هنگامی که پارچه مقداری نمناک هست آن را اتو کنید. در مواقع لزوم از بخار اتو یا اسپری آب بهرهگیری کنید.

کتان: لباس کتان را هنگامی که نمناک هست از داخل و با دمای بسیار بالا اتو کنید. در مواقع لزوم از بخار اتو یا اسپری آب بهرهگیری کنید.

پشم: پارچه پشمی را هنگامی که نمناک هست، از داخل و با حرارت کم اتو کنید و از بخار برای مرطوب کردن آن بهرهگیری کنید. روی لباس پارچه ای تمیز بکشید تا از صدمه به آن محافظت کند.

پلی استر: لباس پلی استر را هنگامی که نمناک هست، با حرارت کم اتو کنید. در صورت لزوم از اسپری آب بهرهگیری کنید، اما از بخار بهرهگیری نکنید. بخار یا حرارت بالا میتواند لایه ای پلاستیکی روی آن به جای بگذارد که باعث براق شدن آن شود.

مخمل: هرگز پارچه مخمل را اتو نکنید. این نوع پارچه فقط به بخار نیاز دارد، یعنی شما قادر به انجام آن نبوده و باید آن را به خشکشویی بسپارید.

اتو کشیدن درست انواع پارچه

کشمیر: پارچه های پشمی لطیف کشمیر را هم نباید اتو نکنید و باید به خشکشویی بسپارید.

تور: پارچه توری را هنگامی که خشک هست با حرارت پایین و با بهرهگیری از پارچه محافظ اتو کنید. از اسپری آب یا بخار اتو بهرهگیری نکنید.

نایلون: لباسهای نایلونی را در حرارت پایین اتو کنید. هرگز از بخار بهرهگیری نکنید و در صورت لزوم فقط از اسپری آب بهرهگیری کنید.

اکریلیک: پارچه اکریلیک را در حالت کاملاً خشک، از داخل و با حرارت ملایم اتو کنید. هرگز از بخار بهرهگیری نکنید و در صورت لزوم فقط از اسپری آب بهرهگیری کنید.

ابریشم: لباس ابریشمی را بعد از شستشو و هنگامی که نمناک هست، از داخل، با حرارت کم اتو کنید و از اسپری بخار یا آب روی آن پرهیز کنید. حتماً از پارچه ای برای حفاظت از آن بهرهگیری کنید.

داغ داغ


روش صحیح

آکاایران: روش صحیح اتو کشیدن درست انواع پارچه

برهنه کردن دختر 32 ساله برای تفتیش توسط پلیس (عکس)
روش صحیح
لخت شدن زنان مصری برای اعتراض (عکس)
علت ازدواج مجدد بهاره رهنما
روش صحیح
عکس های غمگین عاشقانه و رمانتیک (2)
روش صحیح
درخواست های رابطه جنسی در دوران دوستی
روش صحیح
سوء استفاده و رابطه جنسی مونا با رییس شرکت
روش صحیح
عکس های لو رفته و کمیاب اینستاگرام بازیگران
روش صحیح
عکس جنجالی لورفته از زن و شوهر لخت در پارک (+18)
روش صحیح
عکس طنز زنان لخت لب ساحل
روش صحیح
دختر 17 ساله شیرازی زیباترین دختر جهان شد (+عکس)
.

منبع : talab.org

گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران
تبلیغات