بافتنی | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بافتنی | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مهارت های زندگی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

بافتنی | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری
,[categoriy]

آکاایران: بافتنی | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری

به ساده ترین روش مدل بافت شال گردن را با قلاب به شما نشان می دهیم این نمونه بافت را همه افراد می تواند انجام دهند و نیاز به آموزش قلاب بافی نیست .

آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری ، مراحل بافت :

به گزارش آکاایران: قلاب بافی,آموزش تصویری بافت شال گردن شیک,در روشی که به شما معرفی خواهیم کرد شما می توانید یکی از زیباترین شال گردن ها را با استفاده از قلاب بافتنی ببافید. در ادامه آموزش مرحله به مرحله و تصویری بافت این شال گردن را خواهید دید.

آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری ، مواد و وسایل مورد نیاز :
* قلاب بافتنی* کاموا در رنگ های متنوعیک خط کش یا شابلون چرم دوزی و یا هر چیز دیگری که بتواند نقش یک جسم خشک با عرض دو تا دو نیم سانتی متر را ایفا کند.آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری ، روش کار :

ابتدا به اندازه ی طول شال گردن دلخواهتان زنجیر بیندازید. اگر قصد بافتن برای بچه ها را دارید که زنجیر کمتری نیاز دارید ببافید. به زنجیر آخر که رسیدید کاموا را بکشید تا یک حلقه ی کاموایی ایجاد شود. حالا این حلقه را داخل همان خط کش یا … که قبلا ذکر کردیم بیندازید. ما در این جا به خط کش اشاره خواهیم کرد.

,[categoriy]

حالا دور برگشت زنجیرها را شروع کنید. زنجیر اول را روی زنجیر دوم مانده به آخر ببافید و حلقه ی بافت را گشاد کنید و آن را داخل خط کش بیندازید. کاموا را بکشید تا کاموای دور خط کش شل نباشد.

,[categoriy]

این کار را تا آخرین زنجیر ادامه دهید و خط کش را جدا کرده و زنجیر را کور کنید.

,[categoriy]

حالا روی یک کاموای دیگر هم همین کار را انجام دهید. می توانید این شال گردن را با استفاده از کاموای رنگی مختلف یا به صورت تک رنگ ببافید. مهم این است که عزیزان شما از یک شال گردن دست بافت دلپذیر استفاده خواهند کرد.

,[categoriy]

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ابتدا پنج حلقه کاموایی را داخل قلاب بیندازید و سپس پنج حلقه کاموایی از رج دیگری که بافته اید را انتخاب کنید. یکی را رو به بالا و دیگری را روی به پایین در مقابل هم قرار دهید. پنج حلقه ی اول را با قلاب از پنج حلقه ی دوم عبور دهید.

,[categoriy]

تصویر کاملا واضح است. حالا دوباره پنج حلقه ی کاموایی دیگر را انتخاب کنید و از داخل پنج حلقه ی زرد رنگی که داخل قلاب است عبور دهید. در آخر بافت شما به این شکل در خواهد آمد.

,[categoriy]

حالا بافت ردیف دو را شروع کنید. از کاموای دیگر یا کاموای همان رنگ باز از روی زنجیرها پایه بلند بیندازید و مثل اول دور خط کش حلقه کنید.

,[categoriy]

تمام مراحل کار را مانند قبل دنبال کنید.

به این ترتیب زیباترین شال گردن دست بافت با استفاده از قلاب را ببافید. در آخر به شال گردنتان ریشه اضافه کنید تا دلپذیر و خوشگل شود.

,[categoriy]

آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری

دوستان اگر طرح دیگر در بافت شال گردن با قلاب دارند عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .

.

منبع : ww.abanak.ir

بافتنی | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات