شاد بودن هنر است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شاد بودن هنر است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مهارت های زندگی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران  
شاد بودن هنر است
,[categoriy]

آکاایران: شاد بودن هنر است

 

به گزارش آکا ایران به نقل از نی نی سایت، شاد بودن هنر است و برخی ذاتا شاد هستند و برخی دیگر نیاز دارند تا شاد زیستن را یاد بگیرند. افراد شاد عاداتی بسیار ساده و موثر دارند که باعث شاد شدن آن ها می شود. لازم نیست همه این عادات را انجام دهید در ابتدا با چندتا از آن ها شروع کنید و ادامه دهید تا بعد از مدتی تاثیر آن را بر خود و زندگی تان ببینید.

1-    سعی کنید از روی اجبار هم که شده است مثبت فکر کنید و احساس شادی را به خود تلقین کنید. مثبت فکر کردن سبب می شود قلبتان نیز سالم تر و قوی تر شود. سعی کنید مثبت اندیشیدن عادت شما شود.

2-    انتخاب ها و کارهایتان را الویت بندی کنید و شاد زیستن، سلامتی و عشق و علاقه را در الویت خود قرار دهید.

3-    سعی کنید از اتفاقات و رویدادهای بسیار جزئی نیز شاد شوید و عادت کنید که برای شادی های کوچکتان جشن بگیرید و از آن لذت ببرید.

4-    خود را بیشتر بشناسید و تشخیص دهید چه چیزی سبب شاد شدن شما می شود و در شرایطی که خوشحال نیستید با انجام کاری مسرت بخش یا فکر کردن به آنچه خوشحالتان می کند شاد شوید.

5-    به خودتان بیشتر اهمیت دهید. خودخواه بودن درست نیست اما سعی کنید خود را بیشتر دوست داشته باشید و بیشتر برای خود وقت بگذارید. به نیازها و احساسات خود توجه کنید و برای خوشحال کردن خود تلاش کنید.

6-    در پس هر کار و رویدادی در جستجوی آرامش، شادی و نکات مثبت باشید. لازم نیست کسی برای شما شادی بیافریند، خودتان آن را پیدا کنید.

7-    به افکار و نظرهای دیگران راجع به خود کمتر فکر کنید و کمتر به خاطر نظر و سلیقه دیگران خود را به فکر بیندازید و ناراحت کنید. توجه به نظر دیگران شاید راهگشا باشد اما فراموش نکنید که نظر آ ن ها سطحی است زیرا از زندگی شما بی خبر هستند و ارزش ناراحت شدن شما را ندارد.

8-    هنگام بحران و ناراحتی به بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد فکر کنید و آن را تصور کنید و آن گاه خواهید دید که احساس آرامش می کنید.

9-    بیشتر به دیگران محبت کنید و با اطرافیان و حتی غریبه ها مهربان تر باشید زیرا این احساس خوب نیز به خود شما منتقل می شود.

10-    سختی ها و شادی های زندگی را جزئی از زندگی بدانید و خود را برای سختی های زندگی بیش از حد ناراحت نکنید و با صبر و تحمل بحران ها را پشت سر بگذارید.

,[categoriy]
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره آکا ایران مراجعه نمایید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شاد بودن هنر است شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

شاد بودن هنر است گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران
تبلیغات