آکاایران: وب سایت نوپانا: در هیاهوی روزمره خود گم شده اید؟ خانواده از بی توجهی شما نسبت به آنها آزرده خاطر است؟ جای هیچ نگرانی موجود نیست. کارآفرینان زندگی شلوغی دارند؛ اما باید تعادلی بین کار و زندگیشان برقرار و برنامه منظمی برای انجام کار ها ایجاد کنند. در مطلب پیش رو نکاتی بیان شده است که انجام آنها در انتهای روز کاری، سبب افزایش بهره وری و بهبود عملکرد شما خواهد شد:
 
۱۵ دقیقه ای که زندگی شما را تضمین می کند -

آکاایران: ۱۵ دقیقه ای که زندگی شما را تضمین می کند


 
۱. با تیم خود هماهنگ باشید
۵ دقیقه با اعضای تیم خود صحبت کنید و در این زمان موارد مهم را باهم بررسی کنید. اگر با بحران غیرمنتطره ای روبه رو شده اند به آنها اطمینان دهید که از آنها حمایت می کنید و در حل مشکلات کمکشان خواهید کرد.
به گزارش آکاایران: ۲. اولویت های روز بعد را مرتب کنید
کارهای روز بعد را به ترتیب اولویت مرتب کنید، ۵ دقیقه به خود فرصت دهید و آنها را یادداشت کنید. با اولویت بندی کارها می توانید به سرعت و فاقد مشکلی تمام کارها را انجام دهید.
۳. تقویم خود را چک کنید
ملاقات ها و تماس های روز بعد خود را بررسی کنید و برای آنها آماده شوید. هیچ چیز بدتر از فراموش کردن یک جلسه کاری یا آماده نبودن برای آن نیست.
۴. محل کارتان را تمیز و مرتب کنید
این کار ممکن است به نظر ساده باشد؛ اما یک میز نامرتب اصلا ظاهر خوبی ندارد. محل کار تمیز ذهن شما را باز می کند.
۱۵ دقیقه آخر یک روز کاری را صرف انجام کارهای بالا کنید. از اجرای درست کارهای تیم مطمئن شوید؛ کارهای روز بعد را اولویت بندی کنید و محل کارتان را مرتب کنید.
سخن آخر
با انجام این نکات صبح روز بعد یک برنامه مشخص برای کارها دارید و فاقد تلف کردن زمان، همه کارها را انجام می دهید؛ برای همه چیز آماده هستید و بهره وری بیشتری خواهید داشت.
.

منبع : bartarinha.ir

گردآوری توسط بخش روانشناسی موفقیت سایت آکاایران
تبلیغات