در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد معروف ترین برندهای جهان را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آکاایران: این شرکت های بزرگ چه کار می کنند که این همه موفق و مشهور هستند و در سراسر دنیا میلیون ها کاربر و طرفدار دارند؟ برخی از این برندها شاید بیشترین فروش با گران ترین سهام را در زمینه کاری خود نداشته باشند اما به دلیل رابطه خوبی که با مشتری ها دارند و درک درستشان از نیازهای اصلی مشتری ها، در جایگاه برترین برندهای دنیا قرار گرفته اند و برای خود پادشاهی می کنند.

برندهای مطرح,برندهای مطرح پوشاک,رازهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

معروف ترین برندها

بیشترین تمرکز برندهای بزرگ روی ایجاد ارتباط مستقیم و پایدار با مشتری است.  این روش بسیار خوب پاسخ داده است. وقتی این کار را انجام دهید، جاذبه بیشتر، تجارت پررنگ تر، رشد و درآمد بیشتر خواهید داشت. در این مطلب تاکتیک های برندهای قابل اطمینان و مشهور آمریکایی را بیان کرده ایم که رابطه خوبی با مشتری ها دارند و می توانید از روش آنها برای بهبود شغل خود بهره بگیرید.

6. ثابت ماندن: فورد

آکاایران: در این زمانه که «تغییر کردن» لازمه پیشرفت به نظر می رسد، کمپانی فورد همچنان بر سیاست های پیشین خود متکی است و همان روش قبلی را ادامه می دهد. از نام کوتاه و یک بخشی شرکت گرفته است تا لوگوی نمادین و تاکیدی که هنری فورد پدر آن را انتخاب کرده بود، هنوز هم فورد همان است که بود و در طول این همه سال تغییری نکرده است.
 


تقریبا بیشتر دوستداران خودرو داستان فورد را می دانند و آن را تحسین می کنند. فورد، به عنوان یکی از سه کمپانی مهم حاضر در شهر دیترویت، محصولات قابل تحسینی تولید و عرضه می کند.

فورد همیشه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتری های خود توجه می کند و بر اساس نیاز آنها رفتار می کند. این شرکت تعامل پایداری با مشتری ها دارد. فورد همیشه برای استحکام، دوام و قابل اعتماد بودن مشهور بوده و همیشه هم پاسخگوی سیاست های خود بوده است. فورد هیچ گاه از دولت کمک مالی نگرفته است و به همین دلیل خیلی راحت می تواند مستقل عمل کند.

7. اهل انجام کار: نایک

در وب سایت این کمپانی در مورد چشم انداز و هدف شرکت نوشته شده است: «خلاقیت  و نوآوری برای همه ورزشکاران سراسر دنیا» و اضافه کرده است: «اگر بدن دارید، پس ورزشکار هستید».

این کمپانی تولید کننده پوشاک ورزشی که تحت مشاوره های سودآور یکی از بزرگ ترین بازاریاب های دنیا، کوین لین کلر قرار دارد، برای بیشتر ورزشکاران جاذبه ویژه ای دارد. نایک همیشه متکی بر نیاز مشتری ها بوده است. این کمپانی همیشه از همه می خواهد ایده های خود را عملی کنند و در زندگی مسیر موفقیت را پیش بگیرند. توسعه محصولات و معرفی فناوری های ورزشی همچون Nike Air و پارچه های Dri-Fit یکی از بزرگ ترین دستاوردها و نقاط قوت این شرکت است.
 
برندهای مطرح,برندهای مطرح پوشاک,رازهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

برندهای معروف دنیا


وقتی شما خلاق و نوآور باشید، مشتری بیشتر از همیشه به شما اعتماد می کند زیرا تصور می کند شما بهتر از همه می دانید چه کار می کنید.  نایک اعتماد مشتری های جهانی را جلب کرده است زیرا همیشه بر اساس نیاز آنها محصولات جدید خود را تولید و عرضه می کند.

8. همیشه در ارتباط: استارباکس

استارباکس در واقع بزرگ ترین کافی شاپ زنجیره ای جهان است. شعبه اصلی این کافی شاپ در شهر سیاتل آمریکا واقع شده است. این شرکت حدود 20 هزار شعبه در سرتاسر جهان دارد. استارباکس، چند سالی دچار بحران مالی شد اما توانست دوباره به هویت اصلی خود بازگردد و به عنوان یکی از برندهای موفق دنیا با فعالیت خود ادامه دهد.
 
برندهای مطرح,برندهای مطرح پوشاک,رازهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

برندهای معروف


یکی از سیاست های این شرکت این است که مردم همیشه با هم در ارتباط باشند. این مساله را نیز با ارایه وای فای به مشتری ها و میزهای بزرگ که برای گردهمایی گروهی مردم است، ثابت کرده است. فروشگاه های این کمپانی به گونه ای طراحی شده اند که مردم تعامل راحتی با یکدیگر داشته باشند. همه هدف این کافی شاپ ها ارتباط، کشف، الهام و خلاقیت است. از دیگر سیاست ها استارباکس، ثابت بودن قیمت ها در فروشگاه های سراسر دنیا است. مالکان اصلی این برند اعتقاد دارند با آگاهی از سیاست ها و استراتژی های رقبای خود می توانند در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشند.

9. تفاوت با دیگران: خط هوایی جنوب غربی

این خط هوایی ارزان قیمت، روش ویژه خود را میان دیگر خطوط هوایی دارد. از جمله باید به  فضای باز و اختصاصی مسافران یا مهماندارهایی اشاره کرد که مسایل ایمنی پرواز را با آواز برای مسافران بیان می کنند.
 
برندهای مطرح,برندهای مطرح پوشاک,رازهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

برندهای معروف


Southwest همیشه برند مستقلی بوده و قوانین معمول خطوط هوایی را در هم شکسته است. موفقیت این شرکت هوایی برخاسته از این حقیقت است که فعالیت و فرهنگ همکاری هر شرکت منحصر به خود او است و باید به روش خود رفتار کند. این کمپانی، با قیمت مناسب و آسایش زیاد مسافران را از نقطه ای به نقطه دیگر می رساند. این خط هوایی از مسافران برای بار هزینه ای دریافت نمی کند. دیگر کمپانی های هوایی این گونه نیستند و همین مساله «جنوب غربی» را از دیگر خط های هوایی مجزا کرده است.

10. توجه ویژه به مشتری: نوردستروم (Nordstrom)

هنگامی که مشتری شرکتی هستید که پشتیبانی قوی از مشتری ها دارد، باید مطمئن باشید که انتخاب درستی داشته اید. همه تلاش و توجه نوردستروم بر رضایت مشتری ها و پشتیبانی مداوم از آنها است. این برند رتبه دار توجه به مشتری ها است. محصولات این کمپانی در 230 فروشگاه آنها در دنیا به فروش می رسد. خدمات نوردستروم شامل ارسال ایمیل از تصاویر محصولات جدید به مشتری های دایمی یا ارسال پیام تشکر پس از خرید است. قیمت های رقابتی این برند نیز از دیگر دلایل موفقیت آن است.
 
برندهای مطرح,برندهای مطرح پوشاک,رازهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

برندهای معروف


قیمت محصولات نوردستروم پایین نیست اما مشتری ها از این امر شکایتی ندارند و وقتی به طور مدام از آنها خرید می کنند، یعنی از نظرشان قیمت ها مشکلی ندارد. همه توجه و تمرکز این شرکت آمریکایی، ارایه خدمات به مشتری ها است. 

گردآوری خانواده و روانشناسی آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

برند های مطرح ایرانی در مد مردانه , نویسندگان موفقیت مطرح جهان , کارگزاری برندهای مطرح , برند های معروف دنیا , برند های مطرح پوشاک , برند های موفق دنیا , برندهای مطرح جهان , برندهای موفق جهان , برند مطرح آآِگ , عرفی برند آاگ

گردآوری توسط بخش روانشناسی موفقیت سایت آکاایران

آخرین اخبار برندهای مطرح مد

آخرین اخبار برندهای مطرح مد

در اینستامد به بررسی آخرین پست های اینستاگرامی طراحان مطرح جهان می پردازیم. این قسمت از اینستامد را به جدیدترین لباس ها و اکسسوری ها از مد آقایان
حجاب

برندهای مطرح حجاب/ برند نیسما

صنعت مد همواره به دنبال ایجاد تنوع است و این روزها می توان حجاب را در برندها و مجموعه لباس های بسیاری دید. به علاوه افراد زیادی در فضای مجازی به
مدل های لباس

مدل های لباس تبلیغاتی از برندهای مطرح جهان

مدل های لباس تبلیغاتی از برندهای مطرح جهان مدل های لباس تبلیغاتی از برندهای مطرح جهان برندهای مطرح جهان از مدل های مختلف و معروفی برای تبلیغات خود استفاده می کنند و در زیر انواع
لوگو

لوگوهای برندهای مطرح جهان چه می گویند؟

لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب ها است به طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً
معرفی برندهای مطرح جهان؛ پوما

معرفی برندهای مطرح جهان؛ پوما

پول نیوز: پوما شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت می کند. ساختمان مرکزی این شرکت در هرتزوگن آوراخ، باواریا، آلمان قرار دارد. داستان شکل گیری
معرفی برندهای مطرح جهان؛ نینتندو

معرفی برندهای مطرح جهان؛ نینتندو

پول نیوز: نینتندو شرکت ژاپنی چند ملیتی تولیدکننده محصولات مصرفی الکترونیک است که ساختمان مرکزی آن در شهر کیوتو قرار دارد. این شرکت در سال 1889 به منظور تولید کارت های بازی دست سا
معرفی برندهای مطرح جهان؛ هیوندای

معرفی برندهای مطرح جهان؛ هیوندای

پول نیوز: صادرات خودرو به اروپا و آمریکا را طی دهه 1980 میلادی آغاز کرد. فروش هیوندای در آمریکا از سال 1986 آغاز شد. یکی از مدل های محبوب این شرکت در آمریکا هیوندای اِکسل بود که
معرفی برندهای مطرح جهان؛ بیلابونگ

معرفی برندهای مطرح جهان؛ بیلابونگ

پول نیوز: بیلابونگ از همان ابتدا که خط تولید پوشاک خود را راه اندازی کرد توجه ویژه ای را نیز به ورزش های آبی داشت که البته این گرایش بی تاثیر از موقعیت جغرافیایی استرالیا و بازار
تبلیغات