خشونت علیه کودکان چهره شهر را زشت می کندخشونت علیه کودکان چهره شهر را زشت می کند

آکاایران: خشونت علیه کودکان چهره شهر را زشت می کند

آکاایران: نائب رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه باندهای سودجویی که کودکان را مجبور به کار و تکدی گری می کنند صحنه های ناخوشایندی در شهر ایجاد کرده اند گفت: این نشان می دهد که ما نتوانسته ایم شهری را که دوستدار کودک باشد فراهم کنیم. به گزارش مهر، حسن بیادی با بیان این که شهرداری با برگزاری جشنواره بهترین ها برای […]

نائب رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه باندهای سودجویی که کودکان را مجبور به کار و تکدی گری می کنند صحنه های ناخوشایندی در شهر ایجاد کرده اند گفت: این نشان می دهد که ما نتوانسته ایم شهری را که دوستدار کودک باشد فراهم کنیم.
به گزارش مهر، حسن بیادی با بیان این که شهرداری با برگزاری جشنواره بهترین ها برای غنچه های شهر به اهداف مصوبه شهر دوستدار کودک بسیار نزدیک شده است و امیدوارم این جشنواره بتواند مدیران شهری را در پیشبرد اهداف مصوب یاری رساند گفت:کودکان یکی از اقشار بسیار مهم جامعه هستند و هر نکته ای در کودکی بیاموزند سریع در ذهنشان نقش می بندد.

وی با اشاره به شعار شهر دوستدار کودک که در جشنواره امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: یکی از اهداف مهم مصوبه شهر دوست دار کودک در شورای شهر برگزاری همین جشنواره ها بود. جشنواره هایی که بهانه ای باشند برای آنکه بتوانیم آینده شهر را از این وضعیت برای کودکان خارج کنیم.

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ما دائما در شهر شاهد خشونت هایی هستیم که متوجه کودکان است، اظهار داشت: باند های سودجویی که کودکان را مجبور به کار و تکدی گری می کنند؛ صحنه های ناخوشایندی در شهر ایجاد کرده اند و این نشان می دهد که ما نتوانسته ایم شهری را که دوست دار کودک باشد، فراهم کنیم.

بیادی ضمن ابراز امیدواری از اینکه جشنواره هایی همچون «بهترین ها برای غنچه های شهر» علاوه بر ایجاد نشاط و شادمانی برای کودکان بتواند به ایجاد شهری سالم برای آنها نیز بی انجامد، اظهار داشت: ما در شهر فضاهایی را که مناسب بازی و تعامل کودکان باشد، کمتر مهیا کرده ایم. وقت آن رسیده است که با برگزاری چنین جشنواره ای خود را برای ایجاد شهری مناسب برای نسل آینده آماده کنیم.

به گفته بیادی جشنواره بهترین ها برای غنچه های شهر می تواند محیطی را فراهم کند که کارشناسان و هنرمندان کشور در بخش کودک و نوجوان با هنر و علم خود نه تنها کودکان را شاد کنند؛ بلکه والدین آنها را نیز در تربیت کودکان و آماده کردن آنها برای ایجاد شهری دوستدار کودک کمک کنند.

.

منبع : persianv.com


تبلیغات