loading...


برای خواندن مطالب قبلی کلیک کنید

 


هوش فرزند

 

آمیزش جنسی : دستورات زیادی در مورد چگونگی آمیزش جنسی از طرف دین و علم رسیده است که عمل کردن به آنها از طرفی باعث مطلوب شدن زندگی زناشویی می شود و از طرف دیگر باعث بوجود آمدن نوزادی سالم، قوی و باهوش می گردد.


زمان آمیزش، مکان آن، فکر و اندیشه زوجین، خصوصیات روحی آنها، اعمال و رفتار آنها تأثیر زیادی بر رشد جسمی و هوشی نوزاد داردبعضی از دستورات مربوط به آمیزش در زیر بیان می شود.

هوش فرزند
آمیزش جنسی در بعضی زمانها حرام است و در بعضی زمانها بهتر است انجام نشود. این زمانها چنین است. دروان قاعدگی، روزهای ماه مبارک رمضان، اول و آخر و وسط هر ماه، بعد از ظهر، شب عید فطر، بین اذان و اقامه، شب نیمة شعبان، در ساعت اول شب، شبی که قرار است فردای آن روز به مسافرت بروید، روزی که خورشید گرفتگی شده یا شبی که ماه گرفته است، شب یا روزی که باد سرخ می وزد یا زلزله شده است، طلوع فجر تا طلوع آفتاب، غروب خورشید تا غروب شفق یعنی زمانی که هوا به طور کلی تاریک می شود، شب عید قربان، دوران بارداری.


هوش فرزند
گفته شده است که آمیزش جنسی در این زمانها بهتر است.انتهای شب، شب جمعه، شب دوشنبه، شب سه شنبه، روز پنج شنبه به هنگام زوال آفتاب.


هوش فرزند
از آمیزش در این مکانها خود داری شود. زیر درخت، پشت بام، در کشتی، جایی که کودک وجود دارد، رو به قبله یا پشت به قبله

هوش فرزند
به حالت ایستاده، عریان و برهنه آمیزش نکنند.

هوش فرزند
شوهر از ادخال در پشت زن جلوگیری کند.

هوش فرزند
با شکم پر همبستر نشوند.

هوش فرزند
زن و شوهر در بستر همدیگر را معطل نگذارند و همبستری سریع و بدون مقدمه انجام نشود.

هوش فرزند
خود را معطر و خوشبو سازند.

هوش فرزند
در آمیزش افراط نکنند.

هوش فرزند
اگر شوهر در خواب محتلم شد و یا یکبار آمیزش کرده است، پیش از غسل کردن آمیزش نکند.

هوش فرزند
زن و مرد هر کدام برای پاک نمودن خود از ترشحات عمل جنسی دستمال جداگانه ای داشته باشند.

هوش فرزند
هنگام آمیزش به یاد خداوند باشند و به مسائلی مانند شجاعت، علم، خلاقیت فکر کنند و از خیال کردن در مورد مردان و یا زنان دیگر یا افکار زشت خود داری نمایند.

کتابهایی در این مورد مطالعه نمائید مانند پیوند دو قلب، خستگی جنسی، بهشت خانواده و.....

ادامه دارد...

آمیزش جنسی, چگونگی آمیزش جنسی, زندگی <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='آموزش روابط زناشویی ،رابطه زناشویی صحیح' href='http://www.akairan.com/marriage/zanashooi/zanashooii-cat.html'>زناشویی</a></strong>, مطلوب شدن زندگی زناشوی آمیزش جنسی, چگونگی آمیزش جنسی, زندگی <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='آموزش روابط زناشویی ،رابطه زناشویی صحیح' href='http://www.akairan.com/marriage/zanashooi/zanashooii-cat.html'>زناشویی</a></strong>, مطلوب شدن زندگی زناشوی


مرتبط با والدین و کودکان

  • نظرات هربارت در باب تعلیـــم و تربیــت
  • با کودکان لوس چگونه برخورد کنیم؟
  • نرس کودک از دکتر

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

رابطه زیبایی با هوش , رابطه لباس و هوش , هوش فرزندان , هوش کصنوعیتبلیغات