استرس بر چهره ی ما چه اثراتی دارد + تصویر - تکناز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استرس بر چهره ی ما چه اثراتی دارد + تصویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

استرس بر چهره ی ما چه اثراتی دارد + تصویر
,[categoriy]

آکاایران: استرس بر چهره ی ما چه اثراتی دارد + تصویر

آکاایران: نگاهی به تصاویر زیر و اثرات استرس بر چهره ی شاداب و خندان شما. پس با مطالعه این بخش استرس و نگرانی های بی مورد را کنار بگذارید و هم چنان چهره ای شاداب و جذاب داشته باشید .

 

به گزارش آکاایران: استرس علاوه بر اثرات مضر در داخل بدن، بر چهره افراد نیز تأثیر منفی گذاشته و باعث سفید شدن سریع موها، افزایش چین و چروک و حتی بروز آکنه می شود.

به گزارش تکناز، یک روز پر استرس کاری در کنار خواب ناکافی و تغذیه نامناسب، سلامت کلی بدن را تهدید کرده و عوارض آن حتی در صورت قابل مشاهده است.

 

به گزارش تکناز یک خبرنگار زن با هدف بررسی تأثیرات استرس بر روی صورت از یک متخصص چهره سازی پزشکی قانونی کمک گرفت؛ «آریول پرینس» از کارشناسان پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی)، در تصویرگری و پیر کردن چهره افراد گمشده برای بدست آوردن چهره کنونی آنها مهارت دارد.

 

این متخصص که نرم افزار Drinking Mirror را برای ارزیابی تأثیرات مضر مصرف الکل طراحی کرده است، بر اساس جنسیت، سن، شغل و وضعیت خواب و تغذیه چهار داوطلب، چهره احتمالی این افراد در ۱۰ سال آینده را به تصویر کشید.

 

رطوبت زدایی: استرس اثر رطوبت زایی بر پوست دارد؛ زمانیکه بدن تحت استرس قرار می گیرد، جریان خون در بخش هایی مانند پوست کاهش یافته و برای تأمین انرژی عضلات مورد استفاده قرار می گیرند.

 

منبع :

استرس بر چهره ی ما چه اثراتی دارد + تصویر گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات