آکاایران:  
به گزارش «تابناک با تو»؛ راز جذابیت در چیست؟ یکی از مهمترین رموز رسیدن به جذابیت این است که بدانیم جذابیت چیزی غیر از زیبایی است .
شخص می تواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می تواند بسیار دلپذیر باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد. جذابیت و گیرایی ! نگران نباشید این یک ویژگی کاملاً اکتسابی است که با در نظر گرفتن موارد زیر می توانیم بدست بیاریم:
 
 
رازهای جذابیت

آکاایران: رازهای جذابیت زنان برای مردان، و جذابیت مردان برای زنانبه گزارش آکاایران: ظاهری آراسته داشته باشید:
تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می افتند و خود را به شکل های عجیب و غریبی درست می کنند.
مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن حتی حرفهای قشنگ ، مثبت و تأثیرگذار شما را خراب می کند.

بیشتر سکوت کنید:
غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب تر شوند، بیشتر شلوغ می کنند وبا صحبت کردن زیاد و بی جا به بی راه می روند. سکوت ، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می گذارد. در سکوت ، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می کند و هر خلایی ، جذب را سبب می شود. آنها که بیشتر صحبت می کنند و کمتر می شنوند از جذابیت خود می کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل تر و قابل اطمینان تر معرفی می کند و این زمینه ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است . سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است .
نرم و ملایم سخن بگویید:
هنگامی که نرم و ملایم صحبت می کنید افراد را جذب خود می کنید و به راحتی می توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم های خشن و داد و بیدادی و زود جوش افراد مناسبی برای اطمینان کردن ، نیستند.
 
رازهای جذابیت

 
محترم باشید:
بی احترامی به خود، به دیگران و بی احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته . افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می زند.
محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می شوید.

زیاد شوخی نکنید اما بسیار لبخند بزنید.

شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می برد. متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق  می بخشد. در تبسم ، سنگینی ، متانت و جذابیت است .
قاطعیت! یعنی جذابیت :
کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش های معینی دارند، بی استثنأ می توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می زند.
آسان بود، این طور نیست ؟ فکر می کنم شما هم می توانید یکی از جذاب ترین و ماندگارترین ها باشید.پس شروع کنید؛دست به کار بشوید!

مطالب مرتبط

هوش و مهندسی مصرباستان را در این ستون سنگی ببینید

از نظر علمی چگونه می توان فهمید که کسی به ما علاقه مند است؟

چه حالاتی در سنین مختلف در ما اوج می گیرند؟

.

منبع : tabnakbato.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جذابیت رفتاری زنان برای مردان , راز های جذابیت

تبلیغات