وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به گزارش «تابناک با تو»؛  زمانی که من بچه بودم، مادرم علاقه داشت گهگاهی غذای ساده صبحانه را برای شب هم آماده کند. یک شب را خوب یادم مانده که مادرم پس از گذراندن یک روز سخت و طولانی در سر کار، شام ساده ای مانند صبحانه تهیه کرده بود. آن شب پس از زمان زیادی، مادرم بشقاب شام را با تخم مرغ، سوسیس و بیسکویت های بسیار سوخته، جلوی پدرم گذاشت.
 
وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد!
,بیسکویت های سوخته،داستان بیسکویت,[categoriy]

آکاایران: وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد!


 
یادم می آید منتظر شدم ببینم آیا پدرم هم متوجه سوختگی بیسکویت ها شده است؟ در آن وقت، همه ی کاری که پدرم انجام داد این بود که دستش را به طرف بیسکویت دراز کرد، لبخندی به مادرم زد و از من پرسید که روزم در مدرسه چطور بود؟ خاطرم نیست که آن شب چه جوابی به پدرم دادم، اما کاملاً یادم هست که او را تماشا میکردم که داشت مربا روی آن بیسکویت های سوخته می مالید و لقمه لقمه آنها را می خورد.
یادم است آن شب وقتی از سر میز غذا بلند شدم، شنیدم مادرم بابت سوختگی بیسکویت ها از پدرم عذرخواهی کرد و هرگز جواب پدرم را فراموش نخواهم کرد که گفت: عزیزم، من عاشق بیسکویت های خیلی برشته هستم.
به گزارش آکاایران: همان شب، کمی بعد که رفتم پدرم را برای شب بخیر ببوسم، از او پرسیدم که آیا واقعاً دوست داشت که بیسکویت هایش سوخته باشد؟
او مرا در آغوش کشید و گفت: مامان تو امروز روز سختی را در سرکار گذرانده و خیلی خسته است. به علاوه، بیسکویتِ کمی سوخته هرگز کسی را نمی کشد!
 
,بیسکویت های سوخته،داستان بیسکویت,[categoriy]

 
زندگی مملو از چیزهای ناقص و انسان هایی است که پر از کم و کاستی هستند. در طول این سال ها فهمیده ام که یکی از مهمترین راه حل ها برای ایجاد روابط سالم، مداوم و پایدار؛ درک و پذیرش عیب های همدیگر و شاد بودن از داشتن تفاوت با دیگران است و امروز دعای من برای تو این است که:
یاد بگیری که قسمت های خوب، بد و ناخوشایند زندگی ات را بپذیری و با انسان ها رابطه ای داشته باشی که در آن، بیسکویت سوخته موجب قهر و دلخوری نشود.
مطالب مرتبط

چگونه با وجود تفاوت ها با دیگران مُدارا کنیم؟

.

منبع : tabnakbato.ir

وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات