در روابط زناشویی حتما این موارد را رعایت کنید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در روابط زناشویی حتما این موارد را رعایت کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته
Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/includes/content.php on line 420
از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: روابط زناشویی یکی از مهمات زندگی زناشویی یک زن و شوهر است که باید به نحو احسن انجام شود چرا که یکی از عوامل پایداری اینگونه رابطه ها روابط زناشویی صحیح است

در روابط زناشویی حتما این موارد را رعایت کنید
,روابط زناشویی, آموزش روابط زناشویی, چگونگی روابط زناشویی,[categoriy]

آکاایران: در روابط زناشویی حتما این موارد را رعایت کنید

به گزارش آکاایران: یک دستیار تخصصی طب سنتی ایران گفت: احساس سرما بعد از نزدیکی در بدن، احساس کوفتگی در اندام ها و بوی بَد بدن، بعد از نزدیکی از نشانه های زیان بخش بودن روابط زناشویی است.

رضایی پور درباره تدابیر آداب زناشویی اظهار داشت: روابط زناشویی از دیدگاه طب سنتی از اصول حفظ سلامتی محسوب می شود.

به گفته وی، نزدیکی جنسی بهتر است که بعد از استحمام، در حالت پُری شکم، در حال گرسنگی، بعد از ورزش کردن نباشد، چرا که نزدیکی جنسی نوعی پاکسازی بدن محسوب می شود و هیچ وقت دو روش پاکسازی در کنار هم قرار نمی گیرد.

نزدیکی جنسی به عنوان ورزش جسمانی و نفسانی محسوب می شود
این دستیار تخصصی طب سنتی افزود: نزدیکی جنسی به عنوان ورزش جسمانی و نفسانی محسوب می شود. نزدیکی جنسی بدن را به سمت افزایش حرارت و خشکی سوق می دهد. بهتر است بعد از شادی زیاد یا غمگینی صورت نپذیرد.

مطلب پیشنهادی :   نکاتی مهم برای چیدن میز شام

رضایی پور درباره علائمی که نشان دهنده این است که نزدیکی برای فرد زیان دارد, اضافه کرد: احساس سرما بعد از نزدیکی در بدن, احساس کوفتگی در اندام ها و بوی بَد بدن؛ بعد از نزدیکی از نشانه های زیان بخش بودن روابط زناشیویی است.

وی ادامه داد: بهتر است که یک هفته از نزدیکی پرهیز شود, غذای مفید و مغذی مصرف شود و با رعایت تدابیری اخلاط بد را از بدن دفع کرد و باید گفت که شیوع اختلالات جنسی در افراد جامعه بالاست.

نزدیکی در افراد سرد و خشک باعث غلبه خشکی و لاغری می شود
این دستیار تخصصی طب سنتی خاطرنشان کرد: نزدیکی جنسی برای افراد دارای طبیعت گرم و تَر کمترین زیان را دارد، همچنین در افرادی که گرم و خشک هستند باعث غلبه خشکی می شود، همچنین در افراد سرد و تَر منجر به ضعف قوای بدنی می شود.

منبع: تسنیم نیوز

.

منبع : gahar.ir

در روابط زناشویی حتما این موارد را رعایت کنید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات