آیا حافظه تان مثل قبل نیست؟ این کار را انجام دهید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا حافظه تان مثل قبل نیست؟ این کار را انجام دهید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: مشاوره خانواده

آیا حافظه تان مثل قبل نیست؟ این کار را انجام دهید
,راههای تقویت حافظه, تقویت حافظه, راه های تقویت حافظه,[categoriy]

آکاایران: آیا حافظه تان مثل قبل نیست؟ این کار را انجام دهید

ایروبیک، یکی از بهترین ورزش هایی است که به تقویت حافظه و آرامش ذهن کمک می کند‎

 

به گزارش آکاایران: از نظر محققان، اگر حافظه تان ضعیف شده و مثل قبل کار نمی کند، باید برای سروسامان دادن به ذهنتان، به انجام روزانه تمرینات ایروبیک بپردازید.

 

حوصله ندارید؟ کلافه اید؟ کارایی تان پایین آمده و حافظه تان مثل قبل کار نمی کند؟ از نظر محققان، شما برای سروسامان دادن به ذهنتان، به انجام روزانه تمرینات ایروبیک نیازمندید. به باور پژوهشگران، ایروبیک تنها بر سلامت جسم شما تاثیر نمی گذارد، بلکه بر کارکرد مغزتان هم تاثیر گذاشته و حال روانی تان را بهتر می کند.

 

محققان انجام ورزش های هوازی را در بهبود عملکرد مغز موثر می دانند و از نظرشان ایروبیک، یکی از بهترین ورزش هایی است که به تقویت حافظه و آرامش ذهن کمک می کند. آنها انجام این ورزش ها را در بهبود حال بیماران مختلف و حتی کسانی که مبتلا به سرطان هستند موثر می دانند و تاکید می کنند که اگر هر روز تنها 45 دقیقه تمرین های هوازی را انجام دهید، وضعیت جسم و روانتان زیر و رو می شود.

 

با توجه به یافته های پژوهشگران، این تمرین ها تاثیر ویژه ای بر سلامت افراد بالای 50 سال می گذارد و در تقویت سیستم ایمنی بدنشان نقش موثری بازی می کند.

  

 


.

منبع : beytoote.com

آیا حافظه تان مثل قبل نیست؟ این کار را انجام دهید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
تبلیغات