پرده برداری از جدیدترین ربات شرکت سونی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پرده برداری از جدیدترین ربات شرکت سونی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پرده برداری از جدیدترین ربات شرکت سونی
,سونی,ربات سونی,ربات جدید شرکت سونی,[categoriy]

آکاایران: پرده برداری از جدیدترین ربات شرکت سونی

آکاایران: به تازگی نماینده شرکت سونی خبر از تولید نوعی ربات داده است که می تواند احساسات و هیجانات انسان ها را درک کند و رابطه احساسی با انسان ها برقرار کند این ربات دارای هوش مصنوعی جالب و پیشرفته ای است.

 

به گزارش آکاایران: این شرکت در طول کنفرانس IFA 2016 گفت که مشغول ساخت یک ربات با هوش مصنوعی ای است که می تواند با انسان ها، ارتباط احساسی برقرار کند.

سونی اطلاعات و جزییات بیشتری از این ربات ارایه نداده است.
در کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA 2016، «کاز هیرایی» شخصا آمد و گفت که ربات جدیدشان، می تواند با انسان ها به خوبی رابطه برقرار کند و به آن ها به صورت احساسی وابسته شود؛ طوری که فقط هم قرار نیست کارهای روزانه افراد را برای شان انجام دهد.

سونی اطلاعات و جزییات بیشتری از این ربات ارایه نداده است، اما هیرایی گفت که مطمئن باشید که می خواهید از این ربات بیشتر بدانید و منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر از آن باشید. خیلی از افراد ممکن است از اینکه یک ربات با هوش مصنوعی در خانه شان زندگی می کند، هراس داشته باشند و تصور کنند روزی این ربات بخواهد آن ها را بکشد. هیرایی می گوید که مشتریان شان نباید نگران چنین موضوعی باشند، چون اینکه در نهایت یک هوش مصنوعی بخواهد خطرناک باشد یا نه، به خود فردی که آن را کنترل می کند برمی گردد.

تا انتشار اطلاعات بیشتر از این ربات صبر می کنیم.

الودکتر

منبع :

پرده برداری از جدیدترین ربات شرکت سونی گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات