هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید
,[categoriy]

آکاایران: هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید

آکاایران: هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید

اغلب اوقات، مردم در پایان سمینار نزد من می آیند و می گویند در خصوص هدف مالی شان تصمیم گیری کرده اند. وقتی از آنها می پرسم که هدفشان چیست، می گویند تصمیم دارند ظرف یک یا دو سال میلیونر شوند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: تقریبا در تمام موارد، این افراد به هیچ پولی نمی رسند یا حداقل به مقدار کمی دست خواهند یافت. آنها معمولا در دهه ۳۰ یا ۴۰ زندگی هستند و ناکارآمدی مالی را در کوله بار خود دارند. با این وجود فکر می کنند می توانند تمام تجربیات گذشته را خنثی کرده و با آمادگی اندک، منابع محدود و بدون داشتن فکر و برنامه ای مشخص، یکباره به سوی ثروت قدم بردارند.

آنها معتقدند تنها کاری که باید انجام دهند، داشتن افکار مثبت است تا به شکلی جادویی تمام ملزومات غلبه بر سال ها شکست و ناامیدی را به سوی خود جذب کنند.

,[categoriy]

وقتی مردم به من می گویند می خواهند خیلی زود میلیونر شوند، به آنها پیشنهاد می کنم ابتدا هزار دلار بدست آورند. پس از اینکه توانستند این مبلغ را پس انداز کنند و از شر بدهی ها خلاص شوند، می توانند ده هزار دلار اندوخته داشته باشند و همین طور تا آخر.

برای رسیدن به هدف های بزرگ، باید تلاش بسیار داشت. ابتدا باید راه رفت تا بتوان دوید.

پورتال تاروت رنگی _ هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید
قدرت برنامه ریزی برایان تریسی (انتشارات اشکذر)

,[categoriy]

منبع :

هدف مالی : قبل از دویدن راه بروید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات