خواسته های همسر در رابطه جنسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواسته های همسر در رابطه جنسی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خواسته های همسر در رابطه جنسی
,[categoriy]

آکاایران: خواسته های همسر در رابطه جنسی

آکاایران: یکی از سوال هایی که گاهی برای خانم ها یا آقایان پیش می آید، این است که در رابطه زناشویی، به چه درخواست های جنسی همسرشان باید تن دهند؟ اگر اختلافی در این زمینه وجود داشت و صحبت تمایل یا عدم تمایل یک طرف دیگر به وجود آمد تکلیف چیست؟ پاسخ این سوالات را از زبان یک روانپزشک در ادامه مطلب بخوانید.

 

به گزارش آکاایران: دکتر قربانی، روان پزشک در پاسخ به این سوالات می گوید: به طور کلی، برقراری رابطه جنسی در روابط زناشویی، درست و غلط یا خوب و بد ندارد. یعنی مهم ترین نکته در رابطه جنسی، رضایت مندی و لذتی است که برای هر دوطرف ایجاد می شود. اگر در طول رابطه جنسی، یکی از زوجین با انجام دادن حرکتی، لذت ببرد و دیگری آزار ببیند، بهتر است که از انجام آن حرکت، خودداری شود.

 

هدف از برقراری رابطه جنسی، کسب لذت هر دو طرف است و نه فقط یکی از زوج ها. اما در برخی از موارد، تمایل نداشتن به انجام بخشی از خواسته های جنسی یکی از زوجین توسط طرف مقابل، صرفا به دلیل لذت نبردن از آن حرکت نیست. یعنی ممکن است در پس این عدم تمایل، مشکلاتی مانند وسواس برای انجام برخی حرکت های جنسی وجود داشته باشد.

 

بهتر است بدانید که درمان این نوع وسواس می تواند به زن یا شوهر کمک کند که هم به خواسته های جنسی همسر خود تمایل نشان بدهد و هم از انجام این خواسته ها، لذت ببرد.وی به وجود برخی از باورهای نادرست در روابط زناشویی هم اشاره می کند و می گوید که مشاوره و اصلاح باورهای نادرست، می تواند به داشتن رابطه جنسی لذت بخش، کمک کند.

منبع :

خواسته های همسر در رابطه جنسی گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات