loading...

آکاایران: شخصیت شناسی جالب از روی مدل مو

شخصیت شناسی جالب: در این مطلب برای آن دسته از همراهان عزیز که به مطالب روانشناسی علاقه دارند، مطلبی جالب در نظر گرفته ایم و آن شناخت افراد از روی مدل موهایشان است. مطمئنا مدل موی شما هم در میان این مدلها پیدا می شود و توصیه می کنیم حتما بخوانید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی دم اسبی

به گزارش آکاایران:

مدل مو

آکاایران: شخصیت شناسی جالب از روی مدل مو


این مدل مو مخصوص خانم هایی است که معمولا حوصله رسیدگی به موهای شان را ندارند. اگر شما هم این مدل مو را می پسندید نشان می دهد که به دنبال آسودگی و راحت طلبی هستید. اگر چه در زمینه شغلی سختکوش و در رسیدن به اهداف تان با اراده هستید و از این جهت به خود افتخار می کنید اما همچنان همان روزهای برفی آرام کودکی را آرزو می کنید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی گوجه ای از بالا

مدل مو

علاقه مندان به این مدل مو تنبل هستند. این دسته از افراد می دانند که چگونه در عرض ۱۰ دقیقه وسایل تان را جمع کنند، موهای شان را مدل گوجه ای ببندند، یک رژ قرمز به لب های تان بزنند و مثل هر روز به سرعت از خانه خارج شوند.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به استفاده از کلاه

مدل مو

این دسته از افراد با سلیقه هستند و می دانند زار زیبایی هر چیزی در چیست و سعی می کنند با انتخاب یک کلاه زیبایی بیشتری به موهایشان بدهند. شما معتقدید د که زندگی تان، هر طوری که باشد، زیبا و دلپذیر است.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی گیس از پهلو

مدل مو

اگر شما ره مدل مو یکطرفه علاقه دارید باید گفت که شما فردی هستید که برای روز تولد دیگران ارزش قائل می شوید و بهترین هدیه ها را برای شان می خرید. اگر برای خرید به فروشگاه یا پاساژی بروید، ساعت های زیادی را صرف گشتن اجناس در حراجی ها می کنید و موفق به خرید وسیله تان هم می شوید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی همیشگی

مدل مو

این دسته از افراد مثبت اندیش هستند؛ در ادامه سایر خصوصیات را بخوانید: شامپوی مورد علاقه شما، شامپوی موهای خشک است. شما سعی می کنید هر روز به موهای تان رسیدگی کنید اما ترجیح می دهید به جای این که مدل آن را تغییر دهید، همان مدل همیشگی را درست کنید. شما همیشه با دیدی مثبت به چیزهای اطراف تان نگاه می کنید، حتی اگر لایق آن نباشند.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به شینیون مدل دار

مدل مو

شما در زمینه شغلی زیرک و باهوش هستید و می توانید هم با همکاران و هم با مدیران بالاتر از خود ارتباط برقرار کنید. شما فردی هستید که می توانید با پوشیدن یک تیشرت سفید، شلوار جین و یک کفش کتانی، زییا و جذاب به نظر برسید، حتی اگر آرایش نکنید و یا به موهای تان رسیدگی نکنید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به موهای خیس

مدل مو

اگر شما هم به این مدل مو علاقه دارید باید بدانید شما بسیار وقت شناس هستید: آنجا که وجود شما ضروری است، همیشه به موقع حاضرید و نمی توانید افراد وقت نشناس را تحمل کنید.شما اعتقاد دارید که برخی کارها به خودی خود انجام می شوند و احتیاجی به تلاش شما ندارند. از این که وقت خود را صرف کارهایی مانند مدل دادن به موهای تان و خواندن مقالات آنلاین بکنید، بیزارید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی گوجه ای بهم ریخته

مدل مو

این دسته از افراد عاشق خرید کردن هستند و تا حدی می توان گفت ولخرج اند. اگر شما هم علاقه مند به این مدل مو هستید شما خرید آنلاین را به حاضر شدن و رفتن به بازار ترجیح می دهید و این را هم می دانید که اگر پای تان به مراکز خرید برسد، تمام پول های تان را بر باد داده اید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به شینیون ساده

مدل مو

طرفدارن مدل شینیون موی ساده شخصیت خودتان را در این مطلب از پورتال تاروت رنگی بخوانید و در صورت امکان نظرتان را هم ارائه کنید. اگر به این مدل مو علاقه دارید باید بدانید که شما استاد پنهان کردن چیزهای ناخوشایند هستید. تصور می کنید همیشه موجب شادی دیگران می شوید اما زمانی که دیگران با شما بی احترامی می کنند، نمی توانید از خودتان دفاع کنید. شما کتاب را نه به خاطر ظاهر و جلدش، بلکه برای محتوی آن می خرید و البته قبل از آن چکیده ای از متن اش را در اینترنت می خوانید.

شخصیت شناسی خانمهای علاقه مند به مدل موی کوتاه و مدل دار

مدل مو

تبریک! طرفداران این مدل مو با هوش و زیرک اند؛ زیرا با این مدل مو همیشه موهای شان مرتب و زیبا به نظر می رسد.

پورتال تاروت رنگی _ شخصیت شناسی جالب از روی مدل مو

تست شخصیت شناسی جالب

منبع :تبلیغات