اولین عادت میلیونرها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین عادت میلیونرها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران اولین عادت میلیونرها

احتمالا ساده ترین عادتی را که می توان در میلیونرهای خودساخته شناسایی کرد، عادت قناعت و صرفه جویی است.

به گزارش آکاایران ثروتمندان حساب هر سنت و هر دلار پول خود را دارند. آنها به دقت پول شان را تخصیص می دهند.
هرگز وقتی بتوانند چیزی را دست دوم تهیه کنند، دست اول تهیه نمی کنند. اگر بتوانند کرایه و اجاره بکنند، آن را خریداری نمی کنند. و اگر بتوانند چیزی را قرض بگیرند، آن را کرایه و اجاره نمی کنند.
آنها به این ضرب المثل انگلیسی اعتقاد دارند که می گوید:
« اگر حساب سنتها را داشته باشید، دلارها حساب خودشان را نگه می دارند »

اولین عادت میلیونرها
,[categoriy]

آکاایران: اولین عادت میلیونرها

اولین عادت میلیونرها

برای مثال، اغلب ثروتمندان و میلیونرهای خودساخته اتوموبیلهای جدید نمی خرند. آنها صبر می کنند و اتومبیل با کیفیتی را که در دو سال کار کرده است، خریداری می کنند.
حتی در این زمان هم از یک مکانیک کارکشته می خواهند اتومبیل را کاملا معاینه کند. وقتی به این نتیجه رسیدند که اتومبیل مورد نظر از هر جهت مناسب است، اتومبیل را می خرند و قبل از اینکه آن را با اتومبیل دیگری عوض کنند با آن پنج تا ده سال رانندگی می کنند.
اغلب اتوموبیلهای نو، به محض آنکه آنها را خریدند و از محوطه پارکینگ بیرون رفتند، ۲۰ درصد ارزش اسمی خود را از دست می دهند. بعد از دو سال کار کردن اغلب اتومبیلها ۳۰ تا ۵۰ درصد قیمت خود را از دست می دهند.
این اتومبیلها هنوز در شرایط عالی هستند و چه بسا هنوز از ضمانت نامه شرکت تولیدکننده برخوردار می باشند.
وقتی یک اتومبیل دست دوم با کیفیت مطلوب می خرید، می توانید پول قابل ملاحظه ای پس انداز کنید و این پس انداز می تواند شما را برای رسیدن به هدف و برنامه ای که دنبال می کنید یاری بدهد.

پورتال رنگی – اولین عادت میلیونرها
منبع: کتاب عادتهای میلیون دلاری، برایان تریسی، نشر آسیم.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اولین عادت میلیونرها شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

میلیونر ها

اولین عادت میلیونرها گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات