آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند

با لبخند زندگی کنید، تعارف کنید، پذیرایی کنید.

به گزارش آکاایران مرد جوان هیچ گاه اول دستش را برای دست دادن به مرد مسن تر جلو نمی برد. این مرد مسن است که باید دستش را پیش بیاورد و به جوان اجازه دهد که دست او را بفشارد. این مورد درباره دو خانم جوان و مسن نیز صادق است.

کدورت را با افراد، به خصوص در جمع ظاهر نکنید. اگر قادر نیستید آن را از دلتان بیرون کنید، بهتر است این مساله بین خودتان باقی بماند.

در میهمانی ها، هیچ خانمی را برای معرفی نزد شوهرتان نبرید بلکه شوهرتان را نزد او بیاورید. مگر اینکه شوهرتان در مقام بسیار بالا یا مسن باشد.

آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند
,[categoriy]

آکاایران: آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند

آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند

اگر شب را در خانه دوست یا قومی به سر می برید، در همان ساعتی بخوابید که آنها به طور معمول می خوابند و صبح همان ساعتی بیدار شوید که آنها بیدار می شوند. روند زندگی شان را با حضور خود بر هم نزنید.

قوانین هر خانه و هر محل محترم است؛ طوری رفتار کنید که میزبان شما رفتار می کند. اگر بدون کفش وارد خانه می شود، اگر تلویزیون نگاه نمی کند، اگر روی مبل یا زمین می نشیند، شما هم همان کار را بکنید.

اگر به جشن تولد دوستی دعوت دارید و می بینید که او به روزهای پیری اش نزدیک شده است، پس فقط تولدش را تبریک بگویید و اسمی از تعداد سال های عمرش به زبان نیاورید.

پورتال رنگی – آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند
منبع: کتاب آداب و معاشرت برای همه، انتشارات غیوری

منبع :

آداب دعوت و میهمانی که هرکس باید بداند گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات