قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور

یکی از قانون های مهم در دنیای موفقیت قانون باور است. قانون باور می گوید: «آنچه را که قویا باور داشته باشید، تبدیل به حقیقت شما می شود». پروفسور ویلیام جیمز در سال ۱۹۰۵ نوشت: «باور، حقیقت را خلق می کند.»
واقعیت این است: شما آنچه را که می بینید باور نمی کنید، به جای آن آنچه را که باور دارید می بینید. بدترین نوع باورها، باورهای خود محدود کننده است. اینها باورهایی هستند که شما آنها را در زندگی خود شکل داده اید. اینها باورهای کاذب و دروغین هستند. سببی هستند که خود را محدود و ناتوان ببینید. دیر یا زود به باورهای منفی عادت می کنید.

قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور
,[categoriy]

آکاایران: قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور

به گزارش آکاایران ممکن است به این باور برسید که فاقد هوش و درایت هستید، فاقد خلاقیت هستید، از شخصیت مناسبی بهره ندارید. نمی توانید در برابر جمع سخن بگویید. نمی توانید مداخل سطح بالایی داشته باشید، نمی توانید از وزن بدنتان بکاهید و یا نمی توانید به هدفهایتان دست پیدا کنید.
تحت تاثیر این باورهای خودمحدود کننده، همیشه خود را ارزان می فروشید و در پیگرد هدفهایتان تسلیم می شوید. و از همه اینها بدتر، به اطرافیانتان اطلاع می دهید که از برخی از قابلیتها و کیفیتها محروم هستید. اینگونه باورهای شما به حقیقت تبدیل می شوند.

,[categoriy]

یکی از مهمترین قدمهایی که برمی دارید برخورد کردن با باورهای خودمحدود کننده است. برای نیل به این هدف باید فرض را بر این بگذارید که ابدا محدودیتی ندارید. اینگونه کل زندگی شما دگرگون می شود.
در اینجا خبر خوشی برایتان دارم: همه باورها فراگرفتنی هستند. و آنچه را که فرا گرفته اید می توانید به دست فراموشی بسپارید. می توانید باورهای شجاعت، اعتماد و اطمینان و مداومت و پایداری را که برای رسیدن به موفقیت به آن احتیاج دارید، فرا بگیرید.

پورتال رنگی _ قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور
منبع: عادتهای میلیون دلاری، نشر آسیم

منبع :

قانون باور چیست و استفاده از قدرت باور گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات