پولتان را پس انداز کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پولتان را پس انداز کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پولتان را پس انداز کنید

آکاایران: پولتان را پس انداز کنید

آکاایران پولتان را پس انداز کنید
میلیونرهای خودساخته عادت به پس انداز و سرمایه گذاری دارند. دبلیو. کلمنت استون، مولتی میلیونر، زمانی نوشت: «اگر نتوانید پس انداز کنید، بدانید که بذرهای عظمت هرگز در شما وجود ندارد.»
به گزارش آکاایران جورج کلاسون در کتاب پرفروش ثروتمندترین مرد بیبی لون، می نویسد: «راه رسیدن به موفقیت مالی این است که ابتدا به خودتان بپردازید.» او توصیه می کند که دست کم ۱۰ درصد درآمد خود را در تمام مدت دوران کاری تان پس انداز کنید.
انسان موجودی است که عادت می کند. ما خیلی زود خود را با شرایط بیرونی تطبیق می دهیم. اگر ۱۰ درصد درآمد خود را پس انداز کنید و با ۹۰ درصد بقیه درآمدتان زندگی کنید، به زودی در موقعیتی قرار می گیرید که راحت باشید. شما به سرعت به این روش عادت می کنید.
خیلی ها شدیدا بدهکار هستند و ایده ۱۰ درصد پس انداز درآمد در سال، قبول کردنش برای آنها دشوار است. برای این اشخاص توصیه من این است که ابتدا با ۱ درصد پس انداز و ۹۹ درصد خرج کردن شروع کنید. برای مثال، اگر ماهی ۲۰۰۰ دلار درآمد دارید، از همین امروز تصمیم بگیرید که ماهی ۲۰ دلار آن را پس انداز کنید. این رقم برای هر روز ۶۷ سنت می شود. بعد با ۱۹۸۰ دلار زندگی کنید.
به بانک بروید و حساب پس انداز جدیدی بازی کنید و اسم آن را «حساب استقلال مالی» بگذارید. این حسابی است که نباید از آن برداشت کنید. هدف این حساب این است که شما را به استقلال مالی برساند.
وقتی توانستید به راحتی با ۹۹ درصد هزینه کردن بسازید، ۲ درصد درآمدتان را پس انداز کنید. در مدت یک سال، در شرایطی قرار می گیرید که به راحتی می توانید ۱۰ درصد درآمد خود را پس انداز کنید. این برنامه را ادامه بدهید تا ابتدا به ۱۵ درصد و بعد از آن به ۲۰ درصد پس انداز برسید. مطمئن باشید که حتی متوجه پایین آمدن استاندارد زندگی تان نخواهید شد.

منبع :

پولتان را پس انداز کنید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات