ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید

آکاایران: ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید

آکاایران ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید
خودتان را عادت بدهید تا ذهن خود را با غذاهای ذهنی مثبت تغذیه کنید. به خاطر داشته باشید که شرایط پیرامونی، رادیو، تلویزیون، روزنامه ها، مجلات، تابلوهای اعلانات خیابانی و یا صحبت با اشخاص مختلف روی شما به شدت تاثیر می گذارند. ذهن شما مهمترین و گرانبهاترین دارایی شماست. باید از آن مراقبت کنید و آن را تمیز نگه دارید.
از دیدن فیلمهای تلویزیونی خشونت آمیز در تلویزیون خودداری نمایید. از خواندن اخار مربوط به قتلها، دزدیها، تجاوزات جنسی و سایر تراژدیها در روزنامه ها خودداری نمایید. از گوش دادن به تفسیرهای رادیویی که درباره همه مسائل دنیای نوین حرف می زنند خودداری نمایید. با مردم درباره اوضاع سیاسی در جامعه تان صحبت نکنید. بگذارید ذهنتان پاک، شفاف و آزاد باقی بماند.
رژیم ذهنی، تعیین کننده ی شخصیت، منش و تقریباً تمام اتفاقات زندگی تان است. اگر ذهن را با دیدگاه ها، اطلاعات، کتاب ها، گفت و گوها، برنامه های شنیداری و اندیشه های مثبت تغذیه کنید، شخصیت مثبت تر و مؤثرتری را پرورش خواهید داد. تأثیر گذاری و استدلال شما بهبود می یابد و اعتماد به نفس و خود باوری بالاتری خواهید داشت.
شما نه تنها به هرچه فکر کنید دست می یابید، بلکه به آنچه به طور ادامه دار احساس کنید تبدیل می شوید. اگر می خواهید مثبت، خوشبین و شاد باشید، پیوسته ذهن تان را با مقالات و برنامه های شاد، مثبت و خوشبینانه برنامه ریزی نمایید.
سلامتی شما دقیقاً به همان مقداری است که مواد غذایی سالم بخورید و به خودتان برسید. همین طور سلامت ذهنی و روانی شما به همان اندازه ای است که ذهن خود را به جای «شیرینی های ذهنی» با «پروتئین های ذهنی» تغذیه کنید.

به گزارش آکاایران پورتال رنگی – ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید
منابع: عادتهای میلیون دلاری (نشر آسیم)، شبکه اینترنتی آفتاب

منبع :

ذهن خود را با پروتئین ذهنی تغذیه کنید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
تبلیغات