با داشتن این 6 نشانه نیاز است خود را تغییر دهید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با داشتن این 6 نشانه نیاز است خود را تغییر دهید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با داشتن این 6 نشانه نیاز است خود را تغییر دهید
,نشانه های تغییر,تغییر در زندگی,تغییر,[categoriy]

آکاایران: با داشتن این 6 نشانه نیاز است خود را تغییر دهید

آکاایران: به گزارش آکاایران: زندگی بدون امید و بی هیجان اصلاً فایده ای ندارد و نمیتوان لغت زندگی را به آن اختصاص داد.برای داشتن زندگی بهتر و هیجانی تر بهتر است تغییراتی را در زندگی بوجود بیاوریم و خود را از آن زندگی ناامید و بد قبلی دور کنیم.6 نشانه در ادامه معرفی شده است که اگر آن ها را داشته باشید باید تغییرات در زندگی تان بوجود بیاورید.

شاید شما هم روزهایی را در زندگی داشته اید که به سختی از رختخواب دل کنده اید و انگیزه ای برای شروع فعالیت های روزانه نداشته اید. روزهایی که دلتان نمی خواهد با هیچ کس صحبت کنید و تنها دلتان می خواهد به خواب پناه ببرید. این روزها کمابیش برای همه انسان ها وجود دارند

آیا زمان آن نرسیده است که تغییراتی را در زندگی خود اعمال کنید؟ عمر بسیار کوتاه است بنابراین باید تا جایی که می شود آن را زیست و تجربه کرد. در زیر ۶ نشانه ای می آید که خبر از لزوم تغییر در زندگی می دهد: هر روز هفته را در انتظار پنج شنبه ها می گذرانید. اگرچه پنج شنبه ها روزهای شادی هستند اما هر روز می تواند به همان اندازه مفرح و شادی آور باشد. اگر تمام تلاش شما بر این است که زندگی را به آخر هفته ها واگذار کنید، زمان آن است که درباره سبک زندی خود و ایجاد تغییرات فکر کنید. اشتباه برداشت نکنید، همه ما می دانیم برنامه ریزی کردن برای آخرهفته ها کاری بسیار خوب است اما آیا بدنیست که این احساس را در طول هفته هم داشته باشید؟ شاید به تعمق و درون نگری زیادی نیاز داشته باشد اما ممکن است بشود برای نمونه دوشنبه ها هم به همان اندازه پنج شنبه ها لذت برد. به امید تعطیلات و مرخصی زنده هستید. همه ما عاشق تعطیلات هستیم اما چقدر بهتر بود اگر می شد زندگی داشت که در آن به تعطیلات نیازی نبود. چقدر خوب بود که ما می توانستیم زندگی داشته باشیم که در آن به فرار و تعطیلات نیازی نداشتیم. روزهای تعطیلات و مسافرت، روزهایی خوش و هیجان انگیز هستند اما ساختن یک زندگی که قابلیت روزهای خوش تعطیلات را داشته باشد، به مراتب سخت تر و زیباتر است. تمرکز و یافتن اولویت هایتان را دشوار می یابید. سه تا از مهم ترین اولویت های خودتان را بنویسید. سپس سه کاری که بیشترین توجه را در زندگی شما به خود اختصاص داده اند، پیدا کنید. صرف زمان روی کاری که بیشترین اهمیت را برای شما دارد، یکی از مهم ترین کلیدهایی است که احساس رضایت را به شما می بخشد. اگر شما در حال حاضر روی کارهایی متمرکز هستید که مهم ترین کارهای شما نیستند، زمان تغییر فرا رسیده است. نمی دانید علاقه اصلی زندگی تان چیست؟ اگر شما هم هنوز علاقه اصلی زندگی خود را کشف نکرده اید، دلیلی ندارد که تا آخر عمر این علاقه را کشف نکنید به شرطی که به زندگی یکنواخت خود برای سال ها ادامه ندهید.
اولین کار برای شناخت بهتر شور وعشق زندگی، این است که فضایی برای جستجوی آن باز کنید. به خودتان زمان بدهید و دریابید که چه کسی هستید، نقاط قوت شما چیست و چه چیزهایی تجلی علایق شما است. یادگیری و دست زدن به تجربیات جدید را در برنامه خود بگنجانید، زمانتان را با افراد خلاق سپری کنید. کارهایی را انجام دهید که شما را به هیجان می آورد و کمتر کارهایی را انجام دهید که انرژی شما را می دزدد. شما دائما در حال حسادت هستید. اگر شما دائما با احساس حسادت روبه رو هستید، سه تغییر را باید در زندگی به وجود بیاورید:
به جای آن که به زندگی و سرگذشت دیگران بپردازید، نقطه ای را در مسیر زندگی خود در نظر بگیرید که باید به آن توجه داشته باشید. گاهی وقت ها این کار به معنای بریدن از رسانه های اجتماعی است.
از فردی که نسبت به آن حسادت می ورزید، الهام بگیرید و به سوی همان هدف مشابه در زندگیتان حرکت کنید.
تصمیم بگیرید به دنبال آن چیزی نباشید که فردی دیگر دارد، شما آن فرد را تحسین می کنید اما دیگر به آن حسادت نخواهید نکرد.
نسبت به زمان هایی که احساس حسادت دارید، آگاه باشید و بدانید که چرا چیزی را می خواهید که دیگری دارد. زندگی شما به خود شما، اولویت ها، علایق و نقاط قوت شما تعلق دارد و منحصربه شماست بنابراین بازی کردن نقش خودتان به شما احساس رضایت بسیار بیشتری خواهد داد. به یاد ندارید چه زمانی از منطقه امن خود پا فراتر گذاشته اید. زندگی در نقطه پایان منطقه امن آغاز می شود. زندگی شما می تواند بسیار متفاوت تر از زمانی باشد که امنیت را به همه چیز ترجیح می دهید و بیش از آن گسترده شود.
زندگی بسیار کوتاه است بنابراین زندگی را با همه وسعتی که دارد تجربه کنید. اگر آماده تغییر هستید از قدم های کوچک شروع کنید و به این حرکت های کوچک ادامه دهید.

منبع :

با داشتن این 6 نشانه نیاز است خود را تغییر دهید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات