چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

  • مواد غذایی سرشار از پروتئین از جمله؛ مرغ، ماهی و حبوبات را در رژیم غذایی خود قرار داده و مصرف کنید. این مواد غذایی در دوره های استرس و تنش موجب حفظ تعادل هورمون ها، حفظ روحیه خوب و کنترل سیستم عصبی در حالت نرمال و طبیعی می شوند.
  • برای انجام فعالیت های خود از روز قبل برنامه ریزی کنید و آن ها را بر روی کاغذ یادداشت کنید. با انجام این کار شما احساس کنترل و مدیریت بیشتر داشته و در نتیجه احساس آرامش خواهید کرد.
  • در برنامه روزانه خود برای انجام فعالیتی که موجب شادابی شما از نظر روحی و جسمی می شود برنامه ریزی کنید. در این صورت انجام این فعالیت موجب افزایش روحیه شما می شود و می توانید بر مشکلات خود غلبه کنید و هرگز در شرایط پر استرس مغلوب نخواهید شد.
  • کارهای خلاقانه از جمله؛ طراحی، نقاشی، نویسندگی و … انجام دهید. شما با انجام این کارهای خلاقانه کمتر به چیزهای ناراحت کننده و استرس زا فکر می کنید و علاوه براین انجام این کارها موجب احساس رضایت شما از خود می شوند.
چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن
,[categoriy]

آکاایران: چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن

  • راه و رسم بخشیدن، بخشش بدون چشمداشت است . اگر در ازای آنچه که می بخشید توقعی داشته باشید در واقع وابسته به آن پاداش هستید و هنگامی که وابسته باشید اتفاق خاصی روی نمی دهد . آیا باید از دارائی و ثروتهای مادی خود لذت ببریم ؟ قطعا اما اول اطمینان پیدا کنید که شما مالک آنها هستید و نه بالعکس
  • ما برای تنبیه شدن به دنیا نیامده ایم ،برای درس گرفتن آمده ایم. هررویدادی در زندگی ما توان بالقوه آن را دارد که ما را متحول کند و از میان همه آن رویدادها ، سختیها، مصیبت ها بیشترین توان را برای تغییر تفکر ما دارا هستند. طوری رفتار کنید که گویی در ورای هر حادثه ای ، هدف و مقصودی نهفته است و بدین ترتیب است که می توانید زندگی خود را هدفدار کنید.
  • بسیاری ازمردم نمی دانند که چه می خواهند و غمگین و افسرده اند که چرا آن چیزی را که خود نمی دانند چیست را بدست نیاورده اند. اگر نمی دانید که چه می خواهید نزدیکترین نقطه به آن هدف را بیابید و حرکت را از آنجا شروع کند.

به گزارش آکاایران پورتال رنگی – چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن / شاد زیستن / راه های شاد زیستن
مطلب ویژه رنگی – مترجم: الهه تدین
منابع: http://www.mums.ac.ir/

منبع :

چند قانون طلایی به منظور شاد زیستن گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات