دوئل های عاشقانه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوئل های عاشقانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دوئل های عاشقانه
,[categoriy]

آکاایران: دوئل های عاشقانه


آکاایران یک استاد دانشگاه به مهر گفته: «فرهنگ سازی» در جامعه راهکار اصلی برای جلوگیری از بروز «دوئل های عاشقانه» است.عنایت دارید که «فرهنگ سازی» یک نوع افسانه است که اطلاعات دقیقی درباره آن وجود ندارد و حقیقتش تحقیق که کردیم دیدیم قدیمی ها و آنهایی که چهل تا پیراهن بیشتر از ما هم پاره کرده اند(!) شناختی از آن ندارند و چنین چیزی را به چشم ندیده و فقط یک شایعاتی درباره اش شنیده اند. پس اینکه هیچ! اما درباره «دوئل های عاشقانه!»

به گزارش آکاایران این نوع دوئل، انواع مختلفی دارد که در ادامه، تنها دو نوع آن تشریح می شود:

- دوئل های اسیدی

در دوئل های اسیدی پای یک عشق عمیق و توفانی و اینکه «هیچ کی مثل من تو رو دوست نداره اینو از تو چشام می تونی بخونی» در میان است. در این حالت عاشق با یک پارچ اسید به سراغ معشوق رفته (در نسخ قدیمی عاشق برای به دست آوردن معشوق با تیشه به سراغ کوه می رفت!) و عشق خود را به وی عرضه می دارد. اگر مثل آدم، مورد قبول معشوق افتاد که افتاد، اگر زبانم لال نیفتاد، اوضاع اسیدی می شود!

- دوئل های کریس آنجلی!

در این نوع دوئل شما به خیال اینکه طرف «برای خدمت کردن» به ملت «به میدان» آمده با خیال تحت سرت را برمی گردانی و به کار خودت مشغول می شوی. اما یکهو بر می گردی می بینی یا امامزاده هاشم! خیلی چیزها غیب شده و سرجایش نیست. بعد دوئل که خوبه! برای برگرداندن قضایا کار به لشکر کشی و پلیس بین الملل می کشد.

- کسری ها رو میزه

خب خدا را شکر بالاخره تکلیف آن 23 هزار پرستار بلاتکلیف هم مشخص شد و سرکار خانم وحید دستجردی، وزیر بهداشت مژده داد: «خوشبختانه استخدام این تعداد پرستار انجام شد.» ملت نگاه کردند دیدند مژده به این گندگی! اما نه آن 23 هزار پرستار بلاتکلیف خوشحالند نه حتی خود خانم وحید دستجردی! ولوله افتاد که قضیه چیست که خود خانم وحید گفت اجازه بدهید! اجازه بدهید! شلوغش نکنید! بدبختی این خبرنگارها همه جا هم هستند! اگر اینجا نبودند راحت حرف می زدیم ها. اما حالا بیرونشان نکنید می روند شر درست می کنند. چطور بگم؟ حقیقتش «استخدام این تعداد پرستار انجام شد اما اعتبار و بودجه لازم برای حقوق پرستاران در 6 ماهه دوم سال دیده نشده!»

- پرستاران گفتند: خدا وکیلی؟!

خانم وحید دستجردی گفت: شرمنده ام! ولی خدا وکیلی! «کسری های وزارت بهداشت از هم اکنون کاملا مشخص است طوری که در بازدیدهایی که از دانشگاه ها داریم، این کسری ها را روی میز می گذارند.»در این لحظه یکی از پرستارها رفت جلو و گفت دستت درد نکنه! انصافا اینقدر که شماها در راستای وظایف تان زحمت می کشید رادیاتور پراید به خودش زحمت نمی دهد به وظایفش عمل کند!
سلامت نیوز

منبع :

دوئل های عاشقانه گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
تبلیغات