آکاایران گل های رز زیبا و بی نظیر در گل فروشی ها، فقط برای زیبایی و قشنگی نیستند.

شش رنگ مختلف رزها چه می گویند(عشق ومحبت و دوستی)

آکاایران: شش رنگ مختلف رزها چه می گویند(عشق ومحبت و دوستی)


به گزارش آکاایران هر گلدانی از این گل ها با رنگ های مختلف، نشانه خاصی دارد و برای خریدن آنها و هدیه دادن شان، باید بدانید که با هررنگ، کدام حرف و پیام را می رساند...

رزقرمز؛ عشق و عاشقانه هایش

رزقرمز یکی از نشانه های واحد جهانی عشق است. رزهای قرمز در تمام نقاط کره زمین همیشه، نشانه ای برای عشقی است که ناخالصی ندارد و از ته دل می آید. رزهای قرمز، قدرت توانایی گذشتن از مرزها با مردمانی از نژادها، مذاهب و سیاست های مختلف را دارند.

رزهای زرد؛ دوستی، خوشی و آرزوی روزهای خوب

رنگ زرد یادآور زیبایی نورخورشید است؛ بخشنده و گرم و هیجان انگیز. رزهای زرد را برای کسانی بخرید که می خواهید، پیام محبت و دوستی عمیق خود را به آنها برسانید. با این رنگ شما به آدم ها می گویید که چقدر دوست?شان دارید و چقدر برای آنها روزهای خوب آرزو می کنید.

رزهای صورتی؛ عشق و سپاسگزاری

صورتی با خودش مهربانی، احترام و سپاسگزاری می آورد. رزهای صورتی تیره بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهید از آنها تشکر کنید و به آنها یادآوری کنید که میزان عشق و علاقه و محبت آنها را می دانید و قدردان اش هستید. سپاسگزاری، مهم ترین نشان این رزهای ملایم و دوست داشتنی است.

رزهای سفید؛ خلوص و همدردی

شبیه به رزهای قرمز، رزهای سفید هم نشانه ای جهانی برای عشقی بی غل و غش و ساده هستند. این رزها، بهترین راه حل برای رساندن پیام محبت ساده و بی آلایش شما هستند، اما بیشتر از آن در مراسم هایی که به دنبال رساندن پیام همدلی و همدردی خود هستید، به کار می آیند.

رزهای نارنجی؛ شور، شوق و اشتیاق

رزهای نارنجی ترکیبی از رزهای قرمز و رزهای زرد هستند. ترکیبی از عشق و محبت رزقرمز در کنار دوستی و هیجان رزهای زرد. برای همین است که برای خریدن این رزها، باید کمی محتاط باشید و آن را به کسی بدهید که می خواهید به او بگویید:

«من به تو افتخار می کنم.»

رزهای بنفش؛ عشق در نگاه اول و جادویی دوست داشتنی

رنگ بنفش شکوه و عظمت خاصی دارد. این رنگ با سنگینی و وقارش، پیامی جادویی از محبت و احترام را منتقل می کند و اگر به دست کسی برسد، یک لبخند عمیق و کوتاه، نشانه موفقیت شماست.


vista.ir

منبع :

تبلیغات