اثرات خندیدن بر سلامتی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اثرات خندیدن بر سلامتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران شادی و خندیدن مسری است.صدای بلند خنده خیلی زودتر از عطسه و سرفه و خمیازه کشیدن ، روی دیگران تاثیر می گذارد و به آنها سرایت می کند.

اثرات خندیدن بر سلامتی
,اثرات خندیدن بر سلامتی ،  شادی و خندیدن مسری،   خنده ، خمیازه کشیدن ، عکس،خنده موجب تنظیم هورمون ها ، افزایش بازده بخشهای داخلی بدن ، تنظیم هملکرد قلب ، تقویت ماهیچه های قلبی و تنفسی، ,[categoriy]

آکاایران: اثرات خندیدن بر سلامتی


به گزارش آکاایران وقتی قاه قاه خنده به اشتراک گذاشته می شود، افراد را به یکدیگر می پیوندد و موجب افزایش صمیمیت و شادی می گردد.

بلند خندیدن تغییر وضعیت بدن شما را در جهت جریان سلامتی بکارانداخته و مقاومت بدن در برابر انواع بیماری های جسمی و روحی را افزایش می دهد .

خندیدن موجب افزایش انرژی، کاهش درد و بالا بردن سطح تحمل استرس می شود و تحقیقات نشان داده با خندیدن انرژی در حد مصرف ۲۰۰۰بار شکلات به بدن می رسد.

خندیدن، سیستم ایمنی و مقابله بدن با بیماریها را تقویت کرده و موجب کاهش طول مدت بیماری و تسریع بهبودی می شود.

خندیدن هزینه ای ندارد. در عین حال تمام بدن شما را به استراحت واداشته و جریان تولید اندورفین را در بدن بکار می اندازد.

این هورمون موجب احساس رضایتمندی از زندگی و سرخوشی می گردد.

خنده موجب تنظیم هورمون ها ، افزایش بازده بخشهای داخلی بدن ، تنظیم هملکرد قلب ، تقویت ماهیچه های قلبی و تنفسی، رضایتمندی از زندگی و افزایش طول عمر می گردد.

aftabir.com

منبع :

اثرات خندیدن بر سلامتی گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران

Warning: file_get_contents(http://www.akairan.com/health/mbed/istgah.html): failed to open stream: HTTP request failed! in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modules/mod_istgah.php on line 2

اخبار اکاایران

تبلیغات