چگونه مهره مار داشته باشیم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه مهره مار داشته باشیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چگونه مهره مار داشته باشیم؟
,[categoriy]

آکاایران: چگونه مهره مار داشته باشیم؟


آکاایران درک و قبول شریک زندگی مانع دلسردی، ناامیدی، بغض و کینه می شود به علاوه این تفاهم و درک مطلوب، باعث می شود نیازهای طرف مقابل نیز کاملا تامین شود.

به گزارش آکاایران با علم به این موضوع زن می داند که اگر همسرش همه حواس خود را به او ندهد، بدین معنا نیست که به او اهمیت نمی دهد بلکه علتش این است که توجه او قبلا به جای دیگری معطوف شده است؛ مثلا اگر مرد در حال تماشای برنامه اخبار تلویزیون است، هرگز عاقلانه نیست که در همان زمان، انجام کاری را از او بخواهید. در این زمان می توانید از او بپرسید: «کی می توانیم با هم حرف بزنیم؟» اگر جواب بدهد که همین حالا و در ضمن تلویزیون را خاموش نکند، معلوم می شود که او به اشتباه گمان می کند که می تواند دو کار را به طور همزمان انجام بدهد. بی جهت فریب نخورید و بعدا او را به خوب گوش ندادن متهم نکنید.

زن ها نیاز به احساس امنیت دارند
یکی از اساسی ترین نیاز زن ها در روابط صمیمی این است که احساس امنیت کنند. احساس عمیق و درونی از این که رابطه محکم و استوار و ماندگار است و این که نامزد یا همسرشان در عشق خود جدی و ثابت قدم است و به او نیز متعهد و پایبند. به طوری که به عشق او اعتماد کنند و بنابراین بتوانند به خود نیز اجازه دهند تا تمام و کمال عشق بورزند و جز عشق پاسخ نگیرند. این امنیت عاطفی کلید گشایش دل و جان زن محسوب می شود. هنگامی که زنان احساس امنیت می کند می تواندآرامش خاطر داشته باشد.

همسرتان را بپذیرید!
طی چند سال گذشته، طرز تفکر زنان و مردان بسیار عوض شده است. در بسیاری از موارد، زن و مرد تمایل دارند کارها و رفتارهایشان شبیه طرف مقابل باشد. این امر را بزرگ ترین علت شکست روابط زناشویی در دنیای امروز می دانند.

در واقع می بایست همسرمان را همان گونه که هست، بپذیریم نه این که قصد داشته باشیم او را به طور کامل تغییر دهیم. زن مرد آنقدر با هم تفاوت دارند که گویی هرکدام متعلق به یک سیاره دیگر هستند. روش های برقراری ارتباط، تفکر، ابراز علاقه و... در زنان و مردان کاملا متفاوت است. مردان، موفقیت، استقلال، سود، کارآیی و قدرت را تحسین می کنند و بیشتر به هدف و نتیجه می اندیشند تا روابط افراد، در حالی که زنان طالب تغییر و تنوع، ابراز احساسات، هدیه و روابط صمیمانه هستند. زنان بیش از هر چیز شیفته توجه، گوش کردن، تفاهم، احترام، محبت و علاقه، قدردانی، پذیرش احساسات و تغییرات رفتاری شان از طرف مقابل هستند. تمایلات مردان نیز به گونه ای دیگر است؛ آنها بیشتر تمایل دارند مورد تعریف و تمجید قرار گیرند، همسرشان به آنها اعتماد کند و او را همان طور که هست، بپذیرد بدون اینکه قصد تغییر او را داشته باشد. در این صورت شانس زندگی زناشویی را بالا برده ایم.

مردان، موفقیت، استقلال، سود، کارآیی و قدرت را تحسین می کنند و بیشتر به هدف و نتیجه می اندیشند تا روابط افراد، در حالی که زنان طالب تغییر و تنوع، ابراز احساسات، هدیه و روابط صمیمانه هستند.

درک و قبول شریک زندگی مانع دلسردی، ناامیدی، بغض و کینه می شود به علاوه این تفاهم و درک مطلوب، باعث می شود نیازهای طرف مقابل نیز کاملا تامین شود. در سایه چنین ارتباطات متقابلی، زن و شوهر یک گام به جلو برمی دارند، در نتیجه خود را برای پیشرفت زندگی آماده می کنند و کوچک ترین فرصت ها را برای ایجاد روابطی رضایت بخش و کاملا استوار غنیمت می شمارند.

.takfal.com

منبع :

چگونه مهره مار داشته باشیم؟ گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات